Пропуск відвідувань дитсада і довідка з поліклініки

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Пропуск відвідувань дитсада і довідка з поліклініки Раніше ми пропускали 2 дні, а на третій приходили без довідки. Якщо 3 дні пропуску, то уже треба довідка з поліклініки. Вихідні дні при цьому не враховувались.Тобто ми могли не прийти в четвер і п ятницю, і в понеділок довідки від нас не вимагали.Тепер медсестра заявила, що рахує календарними днями. Якщо дитини в понеділок не було, то вона на віторок повинна прийти з довідою.Це значно збільшить кількість походів у поліклініку( Ловити там нові болячки так не хочеться.Прошу вас - можливо, є нормативний документ, який регламентує ті пропуски і довідки? Поділіться, будь ласка (медсестра морозиться щодо документу)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не знаю на счет документа, но у нас тоже так..если пропускаешь ПТ или ПН - неси справку. Аргументируют тем, что за 3 дня можно спокойно лекарствами убрать симптоматику опасного инфекционного заболевания
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

знайшла документ + Після перенесеного захворювання або тимчасової відсутності дітей за інших причин протягом 3 днів включно прийом дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1370-13/page4Але не вказано - календарних чи робочих.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас рабочих считают [+sign]Извиниться - лучший способ оставить за собой последнее слово.Пути Админа неисповедимы... (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

виходячи можуть вимагати довідку навіть після подовженіх вихідних (свят). Це якось неправильно...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

взяв одну наксерьте вы ей тех справок, дату подотрите и делов. Система делает идиотов из людей, ниче страшного если наоборот как первый день замужем, ей Богу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А печати? Врача, медучреждения...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отсканить и распечатать на цветном принтере )) [+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И только слепой не отличит от мокрой печати :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, ну пусть )) в саду спецом просили воспитатели принести им справок таких.[+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

договориться с врачем и взять пустых бланков))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение