дуже треба репетитор математики (росток) для третьокласника, поділ!

23 сообщения в этой теме

Опубликовано:

дуже треба репетитор математики (росток) для третьокласника, поділ! ситуація ускладнюється тим, що живемо ми за містом, а вчиться дитя на подолі. тобто, треба репетитор на дому. ситуація така, що знання в дитини з голови просто вивітрюються((, пед таланти у мене самої просто нулячі, та й троє дітей, тому дуже розраховую на толкового репетитора. до вчительки нашої зверталися, вона репетиторством не займається, ну а до іншого педагога в нашій школі з цієї причини не підеш((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я посоветую Эриот там хорошие педагогиПравда на дом вряд ли поедутНо как вариант позаниматься на выходных или на каникулах
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И кстати, вы не стесняйтесь если обратитесь к нимопишите свою проблему и переживанияОни в принципе очень отзывчивые и сопереживающие
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я вам пораджу замовити методичні рекомендації - їх 4 частини для математики. я цього року так само зробила - життя налагодилось) там для кожногої вправи розписано, ЯК треба пояснити.педагогічний талант для цього загалом-то й не потрібен, трохи терпіння та креативності, й все буде ОК)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а де їх можна замовити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в Сумах. в мене є - якщо бажаєте копіювати - велкам, дам тимчасово. вони такі ж за розміром та об"ємом, як робочі зошити [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

круто, можу скопіювати без проблем, як зручно перетнутися? з мене сто грам і пончик))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я это проходила еще в третьем классе, методичка у меня правда русская была это был какой-то адский ад... учитывая, что на каждое задание там куча писанины, пока сама вникнешь, потом ребенку объяснишь, очень много времени занимает, которого просто нет после работы, но у нас ребенок много пропускал по болезни, поэтому приходилось вовлекаться, как только вернулся в нормальный ритм решали только задания для контрольных
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Аделін, не можу написати вам в лічку, напишіть пліз на [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну поки автор знайде репетитора, можна допомогти собі й дитині методичками [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

точно, Аделін вгадала мою стратегію))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Аделін ла Франшиз, для якого у Вас класу методичка?Якщо для другого, буду вдячна за можливість скопіювати[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, для другого немає((( [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за відповідь. Шкода бо у Сумах мені сказали що для 2го класу вже все розпродано
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

також можна скачати самостійні роботи для контролю там два варіанти, таким чином перевіряю свого третьокласника чи все він засвоїв. Даю йому інший варіант або ж сама пишу подібні завдання в яких він буксує. Зробила після другого класу висновок, що краще таким чином з*ясовувати пробіли в засвоєному, чим отримувати незадовільний результат, а потомі його розбирати. Є ще "рєшебнік" . Можу вислати, в мне вони вже закачані.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо вам нетерміново, можна трохи почекати, вони додруковують. я буду десь в листопаді дещо замовляти. [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а скажите, плиз, сам. работы с укр. мовы где-то можно скачать/заказать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можно еще у Вас спрошу для укр. мовы есть такие методички?у меня похоже пед. талант матем. обьяснять :)а на укр. мову стоит неправильная установка , надо менять
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

звичайно є. я цього року замовляла укр. мову й математику, й методички до них, інакше я нічого не поясню [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вам якою мовою? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

будь-якою :) моя пошта [email protected]чим мені Вас віддячити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Аделін ла Франшиз, меня очень интересует + где с Вами можно встретиться? взяла бы на полдня и привезла обратно.спасибо[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо можливо, попрошу і для нас з укр.мови самостійні саме планувала на вихідні іхать на Петрівку шукати щось подібне. Підскажіть ще, яка вартість методичок з математики і чи можливо дозамовати з Вашим замовленням у листопаді. ( [email protected])
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение