Рєдкій гость тут до вас... :) Бонд, оце одній мені зараз не спиться зараз? (Призив усім, хто не спить в цей час)

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Рєдкій гость тут до вас... :) Бонд, оце одній мені не спиться зараз? (Призив усім, хто не спить в цей час) Мавка, наприклад :)...Немає часу з вами поспілкуватися тоді, коли ви всі тут... Вся в ідеї... вся в роботі... Оце затіяли реконструкшен нашого сайту... Так хочеться, щоб все вийшло, як пуля.... І ще... У вас було таке враження, що коли ви чимось особливим займаєтесь, то випадаєте з життя: їжа, секс, спілкування з друзями.... Як криголом - йду до цілі, не бачу перепон... Типу - все життя на потім.... Трохи цей момент навантажує... Але поки що не знаходжу в собі сил змиритися з ним і насолоджуватися життям... Постійно кудись рвусь.... Типу пожалілася :)))) Не сприймайте, як прохання погладити по шорстці :)... Просто поговорити хочеться... Зараз вже і спати ляжу... Але все одно, як завжди, загляну зранку до вас в Флуділку :)Цілую всіх![+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ще не сплю, це точно :) Але заглянула сюди, коли вже всі сплять :) В магазин їздила, не вгадала з подарунком, вирішила поміняти, поки не пізно.В мене зараз також великий проект. Й здавати треба було "вчора" :) Але я роблю все, що завгодно, тільки не те, що мені потрібно робити.. Чекаю на натхнення :) й боюсь, що керівництво мене от-от запитає: "Ну як просувається робота? А ну покажи нам результат".. А у Флудилці в останній час народ зранку спілкується. Я прихожу - а тут тиша.. А також інколи хочеться полялякать про те, про се :)Скоро йду спати. Всім привіт й хорошого дня! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Как - спать? А я только на работу пришел. .[+sign]Есть абсолютно черное тело, абсолютно белое - а вот чего науке не хватает, так это абсолютно полосатого тела.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я уже ушла :-)) [+sign]"...Есть только миг между прошлым и будущимименно он называется жизнь"(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я тут .. але на добу пізніше ...))))))))) .[+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

розминулися? :) [+sign]Советов не просить! Потому что у меня чувство юмора сильнее чувства жалости :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение