Рынок Столичный - цены

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Рынок Столичный - цены Подскажите, пожалуйста, кто был на этом рынке недавно, какие там цены?Интересуют абрикосы, малина, картошка, кабачкиСпасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на сайті дивилися? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, но, как показывает практика, цены на сайте не всегда соответствуют действительностите же кабачки написано по 1,5грн, но какие те кабачки за такие деньги?хочется знать из первых уст, чтобы не зря ехать туда, дорога не оч. близкая
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скоріш за все ціни правдиві, але ж то мішками. ніхто Вам 500 г кабачків по 1,5 грн не продасть) в будь-якому разі варто їхати купувати всього й багатодва-три тижні тому малина, наприклад, була по 22 и 24 за кгогірки по 5-6, помідори рожеві по 14тобто варто завантажити машину посамоєнємогу, інакше буде просто марна витрата часу та бензинуковбаси-сир ще подивіться, там дешево, й вибір просто вау ()[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ОФФ А чому зелені кабачки вдвічі дорожчі? У нас на дачі завжди тільки зелені, а білі гірші?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

цукини? я больше обычные люблю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хотите я вам бесплатно патиссонов дам? только самовывозом сколько хотите))) на выходных тачку просто в огороде вывалили.икры накрутила - вкусная))) как по мне - вкуснее кабачков
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я больше цуккини люблю. Они мне сочнее, что ли... () [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Разочарована я в этом году столичным В прошлую субботу кабачки покупала по 2 грн, персики были ящиками от 10 грн (мелкие на закрутку) до 16 грн, абрикос ананаска цена разная от 25-28 грн и выше, обычный был по 22 грн., малины 2 недели нет ( в субботу была в одном месте по 45 грн), картошку не смотрела.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нічоссєєє, маліна по 45..... ахрінєдь... цікаво, помідори в яку ціну будуть [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, так туда в пятницу-воскресенье нельзя ехать, они же цены крутят огого. ТОлько в будни [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я чесно кажучи там ще на вихідні не була, тільки в будні, й тільки з першими півнями) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, та вони там такі ледачі - капець просто. З першими півнями припхаєшся та чекаєш до 7, доки вони прокинуться (( а Ви в цьому році були? У котрій годині? А то я наступного тижня туди збиралася Може їм зараз не до сну? ))[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, була. але згодна , цього року вони якась "нежива природа", десь о 7 тільки активничати починають минулого року вже в 6 більшість були як штик)але ми ще тиняемося десь до 7,30, якщо сир потрібен, бо дівчата чомусь рано не хочуть відкриватися.ковбаси зрання працюють, а ці = ні(([+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, вельми дякую. Поїдемо к сьомій ) Як раз до сиру "погуляємо" заодно машинку оновимо гггггчоловік ще не знає, яка приємна подорож його чекає наступного тижня))))[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо, мне нужно много - на закрутки :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хочу :)) мы кабачки больше кусочками любим, больше чем помидоры-огурцы :)а самовывоз откуда?можем списаться по почте, оставьте, пож, свою, я Вам напишу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

м. дарница [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

була сьогодні вранці - мож кому актуальні ціни помідори - від 3 до 4, по 4 просто прекрасні, безвідходнікабачки - 2бакли - 3,5-5перець білозерка - 4перець червоний м"ясистий - 8-10, тохи в"ялий, але для консервацій в самий раз - по 5часник - 20-25малина - 25- 28персики 10-12сливи 6-9гіркий перець -20кукуруза - 2 грн за кочанце всі ціни на гурт, вроздріб дорожче, звичайноще сирів набралася, гарних витриманих - по 70 грн, моцарелла по 12 грн, філадельфія по 17, брі - по 130-140 за кг, масло вологодське виробництва тульчин - смакота нереальна - по 14,4 за пачку, рокфор франц. в розпродажі по 220 (після 770 в мегамаркеті хотілося продавців розцілувати), песто барилла по 28фух, наче все)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Записала:) Галя, а гурт - це скількі треба взяти, наприклад помидорів?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну ящичок, принаймні. в ящичку приблизно 20-25 кг ми взяли 5, ггг)))[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так я теж хочу всього по трошку набрати, по 4-5кг, буду теж починати консервувати на четвертому десятку:) мож завтра срання мєтнусь:)) до роботи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

теж спитаю: про гурт і о котрій краще їхати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я про те, що ми взяли 5 ящичків, це 126 кг))) давай я тобі картку дам, хочеш? в мене безкоштовний заїзд до 9 ранку [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми були десь о 6,50, нормально. можна й раніше, менше людей, простіше в павільйон на авто заїхати, ніхто в попу не бібікає, коли стоїш перехилений навпіл та складаєш ті помідорки)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение