А поговоріть зі мною про канікули?

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А поговоріть зі мною про канікули? Як завжди,Є за тиждень до канікул постала неочікувана проблема - куди б то поїхати?Є, звісно, можливість поїхати в Одесу, віддати дочірні (і "внучаті" борги), але це буде виключно фемілі тріп, а не тусня по барах і концептуальних місцях. Це буде спальний район і хвора бабуся (яку я дуже люблю, тим не менш).Однак хочеться ще і відпочити. Що б ви зробили, якби у вас було 4-5 днів відпустки/канікул, треба було поїхати на пару днів в Одесу і потім лишається ще 2-3 дні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если финансы позволяют, но на 2-3 дня снять номер в гостинице со СПА и порелаксировать, ведь бабушке не обязательно знать, что внучка еще пару дней потусит в 20-ти км от нее)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 дальние переезды не целесообразны в такой ситуации [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та не хочу я СПА в 20 км від ОДеси. Я для СПА люблю Закарпаття))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так Вы обозначьте, что именно хотите, чтобы не гадать [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кам*янець? Осінь цей рік благодатна. А взагалі, я б вдома побула. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви не обумовили, де б хотіли відпочити, а якщо так, то мій вибір - СтамбулЦе надзвичайне місто у будь-яку пору року. Й особисто мене заряджає позитивом надовго))) Якби мала можливість - не роздумуючи. Очевидні переваги - до такої поїздки нема чого особливо готуватися, квитки завжди є, житло бронюється за лічені хвилини, летіти менше ніж 2 години... Еххх)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я там вже була)) хочу в Барселону - дооорого
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что мешает остановиться у бабушки на все 4-5 дней но днями-вечерами тусить по всяким там концептуальным места Одещины?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Карпаты :) [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а у меня два билета в Барселону пропдают на 22е)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение