Бронирование ж/д билетов зарубежем. Кто знает

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Бронирование ж/д билетов зарубежом. Кто знает Девочки, может кто в курсе, тут многие с турбизнесом связаны, ну и по опыту просто.Подскажите, дюди взяли путевки в Венгрию. Едут туда поездом - Львов- Будапешт (вагон СВ на 2 чел). Самолет не рассматривают.Тут же хотели на этот поезд забронировать билеты обратно. Но в кассе сказали, что это невозможно. Бронировать нужно только в Венгрии.Как быть, что делать? Ехать и там уже искать билеты? Нервничают. Подскажите, как верно поступить. Спасибо (еду не я, если, что нужно, буду уточнять)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У нашій касі треба брати білети туди-назад. Зворотні квитки будуть без місця. У Будапешті, в міжнародній касі вокзалу Келеті вони куплять плацкарту за приблизно 10 Є. В ній вже вказана дата виїзду і місця у вагоні.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У тому справа, що в нашій касі їм не продають назад (якогось листа показують). Не знаю якого - але не продають. Чи куплять назад на потрібні дати там на місці? Ось питання (до того ж, хочуть і назад СВ)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я припускаю, що сталося непорозуміння. Конкретне місце на зворотню дорогу їм не можуть продати, це правда, але сам квиток у два кінці - повинні. Купувати в Будапешті зворотній квиток вийде дорожче. Щодо СВ так званого, то є лише один вагон Київ-Будапешт і він із двомісними купе. [+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, що Ви мені сказали, вони зазначили потяг саме Львів-Будапешт, але 2 місця. Дякую. Тобто вони якщо квиткі візьмуть, місце їм в Угорщині визначать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Немає потяга "Львів-Будапешт", є "Москва-Будапешт", потяг-конструктор, до якого в різних точках приєднують і від"єднують вагони (Львів-Будапешт, Київ-Будапешт, Київ-Загреб і тд). Якщо у них місця в львівському вагоні, то там тримісні купе і ніхто їм не може гарантувати перебування удвох. У київському вагоні - двомісні купе, у московських - звичайні.Так, квитки можна купити вдома, у Будапешті - так звану "плацкарту", для цього потрібно звернутися у міжнародну касу.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, бачете, мені сказали. напевно, мали на увазі, що зхі Львову їдуть ні, ні, просили точно не 3місні.І ще раз запитаю, вони з Будапешту лише в плацкарті можуть повернутися?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ще раз відповідаю: "плацкарта" - це документ, в якому вказана дата виїзду і місце у вагоні. Продається тільки за наявності білета.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

все, зрозуміла, дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на сайте http://elvira.mav-start.hu можно купить билеты, но их обязательно нужно распечатать на вокзале в Венгрии. Я так покупала Вена-Будапешт (на венгерском сайте он стоит 13 евро, а на австрийском на тот же поезд от 19 до 39)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я тільки побачила дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение