Візьму попутчиків до Івано-Франківська на п*ятницю після обіду

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Візьму попутчиків до Івано-Франківська на п*ятницю після обіду В машині 3 вільних місця, є кондиціонер. Розхід бензину пополам. Повертатимуся в неділю зранку. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ап [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ех, я би з радістю! Але це виходить на 1 день - замало :) [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та так. Я не від хорошого життя, дідові поганенько, треба про догляд домовитися у твоєї мами знайомих медсестер часом немає, на випадок сиділки? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а у мене у бабусі пневмонія :-( 92 роки. У мами м/с є, але для в/в уколів, взяти телефон? [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а територіально твої від моїх далеко? Мої на розі Незалежності/Лепкого [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я домовилася з Карітасом, хочу ще на всяк випадок мати контактів. мені скоріше треба доглядальницю, невідомо, як воно піде :( Хай бабуля поправляється.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мої на Чорновола, за парком. Далекувато получається, але 25 маршрутка рулить [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую! і твій дідусь також. мені здається, ця м/с може і под*їхати, так що як шо шо - тел. візьму для твоїх [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение