Про посольство Франціїї, візу та квитки питання

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про посольство Франціїї, візу та квитки питання Написано треба бронювати квитки, але не купувати. Бронь триває всього тиждень, а співбесіду призначають протягом якого часу? І що для них є підтвердженням броні? Якийсь спеціальний квиток?Їдемо з дітьми - збір 50 грн треба і на дітей платити? Дітям 6,5 років і рік. І ще - візи теж на дітей брати? І ще - ціни на візи таки виросли? На сайті посольства ціна стара - 35 євро.Дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+тоже интересно но за италию
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я зараз цим займаюсь про співбесіду на минулому тижні нам призначили на 29 липня - це була найближча дата. про дітей не знаю - у нас тільки дорослі.про квитки, в нас вже давно вони викуплені, а щодо Вас, то можу порадити за тиждень до співбесіди просто зробити бронювання. Я так розумію, ви будете летіти рейсом МАУ/Air France, у них електронні квитки і підтвердження приходить електронною поштою, про всяк випадок можна взяти роздруківку броні і попросити, щоб авіакомпанія поставила печатку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так а на гостицицу бронь чем подтверждается? ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как правило, гостиница присылает подтверждение бронирования, посольству этого достаточно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

например датское посольство требует, чтобы и за детей платили по 50 грн за "призначення дати співбесіди". Бронируете билеты, и далее по мере надобности переносите и продлеваете бронь, выкупаете билеты только после получения визы.[+sign]Ира, Настася (8.5.02)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение