Знову я зі своєю Турцією, ліміт грошей врізали...

30 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дякую порадимося обовязково)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У меня дочь заболела отитом за неделю до вылета пошли к ЛОРу, сказал- летите( но мы допивали антибиотики в отеле) Не нырять, ушки и нос закапывать перед полетом. Во время взлета и посадки давать пить. Малой был 1,7... Мы рискнули и все тьфу.. тьфу...тьфу...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую Ви мене заспокоїли хоть трошки) От через обід маю занести завдаток, а настрою ніякого сказав лор, що отіт призначили антибіотик...Але надіюсь що все буде добре до дати відльоту)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тасінка, я летіла якось з гайморітом - то був просто кєрдик вухам... чесно:(((((( я такого болю не пам"ятаю - у мене просто розривалася голова і вуха... моя подружка летіла з насморком - вона по прильоту тупо оглухла, лікувалася, слух відновився через пару днів... лор-проблеми+зльоти-посадки - то зовсім не жарти... соррі, не хочу лякати... якщо все-таки зберетеся летіти, обов"язково крапайте малій ніс краплями, що звужують судини.[+sign]Моя карма - холодный чай.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую klazy) За пораду Я надіюсь все таки, що за 10 днів ситуація покращиться, поки пємо антибіотик, сьогодні вночі спала дуже добре і вже не боліло, сьгодні знову до лора на контроль. Дуже надіюсь, що все буде добре))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение