А как отдыхается в Форосе

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А как отдыхается в Форосе Какие пляжи? как далеко от моря частное жилье? есть ли где гулять вечерами с ребенком и тд?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подниму ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ми жили в багатоповерхівці недалеко від моря, але пляжик малесенький. Ходили далі - хвилин 10-15 там людей мало-мало було. В море легко зайти не з будь-якого місця - величезні каменюки у воді. БІля того пляжу де ми ходили, котеджики гарні були - от там суперово було б зупинитися.Вроді на пляж від санаторію можна прорватися, але ми не пробували :) Два роки до того відпочивали в Євпаторії, після неї- інфраструктура Фороса не фонтан :( Кафешок пару штук всього і ті не бюджетні. Вода гаряча була зранку до котроїсь години і ввечері з котроїсь. Я б ще раз поїхала :)) Це було в 2007 році[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

есть парк, моря такого как в Форосе в Крыму больше нигде не встретите не зря же Горбачев там отдыхал.Пляжи для детей хорошие, наши детки там плавать научились, а им было по 4 годика, тихо, ифраструктура как по мне нормальная, магазинчики есть. Природа там! и воздух, и запах можжевельника, а по поводу отдалености жилья, я думаю, найти можна и прям возле моря не очень дорого.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение