а хто живе у ЖК "Сосновий бір", Академмістечко?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а хто живе у ЖК "Сосновий бір", Академмістечко? цікавить ті, хто вже заселився і живе - чи Ви отримали вже документи на власність своєї квартири?бо цікавить квартира у 3ій секції... начиталася в інеті, що багато, хто живе вже у квартирах, але без правовласницьких документів...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подпишусь .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не раджу! Взагалі дивний народ - як можна заплатити і не отримати документів і при таких відгуках в і-неті ... зараз на щастя є і=нет Користуйтсеся цим ! (кажу це виходячи з свого гіркого досвіду)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можете у меня спросить, что вас интересует, возможно, смогу ответить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а Ви теж туди попалися?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питання про те, що народ заселився у першу секцію будинку №5, робить там ремонт але, як я зрозуміла, що без документів на власність даної квартири.... як довго вони чекають ці документи?і ще секція № 3, там, Де добудовують ще верхні поверхи, Хоча за проектом їх там не повинно бути
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ждут уже год, думаю, еще год будут ждать) А люди живут. Можете поискать, есть форум.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я живу напротив этой катавасии. Больше 5 лет любуюсь. Не важно, что у них там с документами уже хотя бы потому, что качество стройки - г...е. Щели в 3 пальца позаплевывали, как ласточки и затерли. Одни начинали, другие продолжали, третьи, может, и закончат. Концов не сыскать потом, за результат никто не ответит.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение