а хтось цікавився 3% кредитами по програмі "Доступне житло"?

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а хтось цікавився 3% кредитами по програмі "Доступне житло"? інформацію про умови кредитуання я дізналась на сайті мінрегіонбуду, вони обіцяють дешеве житло, доступні кредити, короче, "все чинно и благородно". Але, як підказує мені внутрішнє чуття, не все так просто, ну не може у нашій державі бути все так просто :) Чи, можливо, я помиляюсь? Може хтось цікавився більш детальніше цією інформацією, поділіться, будь ласка, буду дуже вдячна :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по киеву нет предложений там все предложения - АР Крым, Волынской, Запорожской, Полтавской, Сумской и Черновицкой областей - всё.[+sign]Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной, когда медведь бежит за мной....Многие люди боятся сказать, чего они хотят. И именно поэтому этого не получают.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уже є, на сайті мінрегіонбуду : Київміськбуд (будинок на Подолі) і, здається, "Градострой" (Здолбунівська). Але мене хвилює інше: наприклад, я укладаю договір з банком, плачу йому 16 відсотків, а різницю мені компенсує держава, але якщо держава скаже, що в бюджеті немає коштів, та банка це не цікавитиме
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

что-то не могу найти дайте ссылку пжл.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот ловите 12 объектов в Киеве http://www.molod-kredit.gov.ua/store/perelik_2011.pdf
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вроде как старые объекты ссылка 2011 год и по-моему программа 70 на 30 или я ошибаюсь?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В нашій країні - все це тільки слова ... не витрачайте свій час Не раз переконувалась. всі ці гасла- показуха
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это молодежка - это другой проект. [+sign]Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной, когда медведь бежит за мной....Многие люди боятся сказать, чего они хотят. И именно поэтому этого не получают.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение