Геацинт-как ухаживать

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Геацинт-как ухаживать Вот подарили а что с ним делать не знаю подскажите
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ап [+sign]мама Оля, папа Толя и Тимочка (6.06.2008г.)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

підсказую)) після того, як гіацинт відцвіте, скорочують полив, висаджують в відкритий грунт (звичайно як морози минуть), після того як він перезимує можна знов викопати і посадити в горшок для вигонки. Якщо не висадити в відкритий грунт він цвісти не буде, і пропаде((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в грунт висаджувати на літо чи на зиму, а + то не зрозуміло написали ...[+sign]мама Оля, папа Толя и Тимочка (6.06.2008г.)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А мне не пришлось ждать, пока он перезимует. С марта месяца был в стеклянной банке, а в ноябре-декабре появился росток и на Нов. год - зацвел.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А поливать как часто? ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

потрібно, щоб перезимував в відкритому грунті .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а не замерзне ? : )) Перепрошую за офф! Недавно мені подарували Цикламен... Він тоді цвів. Зараз вже квіточки повідпадали ... Коли його можна пересадити у більший (наскільки великий ?) горщик і як часто поливати, і якою водою ? Будь ласка, Таня, підкажіть ! :)))[+sign]мама Оля, папа Толя и Тимочка (6.06.2008г.)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гіацинт не замерзне, це насамперед садові квіти, які використовують для вигонки (так же, як і тольпани, крокуси). Нажаль по цикламенам я не спєц)), сама з ними ніяк не потоваришую((Знаю тільки, що їм теж потріібен періуд спокою
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

жаль :(( але дякую за все ![+sign]мама Оля, папа Толя и Тимочка (6.06.2008г.)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение