О! Ти сьогодні у спідниці! Така гарна!

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

О! Ти сьогодні у спідниці! Така гарна! В наш час майже у кожної молодої киянки в гардеробі штанів та шортів набагато більше, ніж спідниць та суконь. Ми одягаємо штани на роботу (незалежно від професії), на пікнік, в театр, в дорогу. Більшість дівчат та молодих жінок спідницю одягає рідко і це стає чимось винятковим. «О! Ти сьогодні у спідниці! Така гарна!», - кажуть оточуючі.А лише 100 років тому усе було інакше. В 1911 році в модні крамниці Києва потрапила новинка – спідниця-шаровари (jupe culotte). Одягнути їх могли собі дозволити лише заможні та дуже сміливі жінки. Більшість «правильних» домогосподарок та чоловікіи-самодури – рішуче засудили подібне вбрання. Пишуть, ніби в березні 1911 року, одна з жінок ризикнула одягнути новий туалет, ідучи до оперного театру. Того вечора на сцену так ніхто і не глянув. Усі біноклі були направлені на володарку jupe culotte. А в антракті за героїнею вечора ходив натовп. Вже 15 березня на Хрещатику з`явилось зразу декілька чарівних панянок у новому французькому вбранні. І тут борці за «мораль» не витримали. Натовп перекрив рух трамваю у якому їхали красуні. Почалась давка під час якої постраждало біля 20-ти осіб. Порядок наводили поліцейські… фото
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цікаво)) у мене от одні штанці про всяк випадок, пару лосин, а все інше - плаття і спідниці) не знаю, що в них некомфортного чи непрактичного) () [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Мой сын, когда ему было три года, увидел меня и возмутился: "Мама, почему ты в платье, ты же не девочка!!" ))). "А в чем мне ходить?" - "Ну не знаю... В джинсах" ))) Это он в садик пошел, там все девочки в платьях, а "его" женщины - мама, бабушка, няня все время в брюках )). [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это от работы еще зависит)) на стройке , да по лестницам в юбке не удобно)) когда училась в художественной академии, на парах рисунка и живописи так же не удобно в юбке)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

- Бяка, у тебя сегодня праздник какой чтоли? (Сотрудник, увидев меня в юбке в офисе.) - Ну, можно и так сказать... Я только что замуж вышла. [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кюлоты) не прошло и сто лет. Спасибо, люблю подобные истории. Лера, Вы видели Мою тему про ироничные открытки ? [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо))) а можно ссылку на Вашу тему!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ http://www.likar.info/forum_arch/theme/693348.html[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах