Приват КУБ.

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Я би не ризикувала+ Фінансової інформації по проектах немає, співробітники банку бізнес цих клієнтів якось аналізують? Які умови страхування позик? Що, якщо з банком щось станеться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Только из банка,предлагают вместо депозитов вкладывать,ставка соблазнительная конечно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мені ідея подобається :) Не переживайте за повернення. Там же застава є, яка в 1,5 р. більша суми кредиту. Це більше щоб залучити депозити, які люди тримають в матрасах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви нічого не плутаєте? Я про заставу нічого не чув і не знаходив згадок про неї. Те, що вклади гарантуються страховою - це так. А де Ви знайшли інфу про заставу?[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А Ви думаєте, вони дадуть кредит просто так? Почитайте закон про заставу. Там про кредити все написано.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не вони дадуть кредит.... а Ви... або я... Застава це інструмент, який може використовуватися або не використовуватися при кредитуванні.Якщо Ви знайшли десь інформацію, що цей інструмент використовується в проекті КУБа, то дайте, будь ласка посилання. Я поки що таких згадок не знайшов.[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а кто гарантирует вклад? я поняла , что не государство, а какая то органи3ация,дочерняя ?+ СК «Ингосстрах»[+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нема там застави+ Наскільки я зрозуміла, банк мінімізує свої витрати на видачу і супроводження кредиту і на рівному місці маржу собі в кишеню. Я би краще депозит розмістила, він хоч гарантується фондом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не вклади гарантуються, а кредити страхуються. На яких умовах - також не ясно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Що саме не ясно?? [+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Умови страхування. Хотілося би бачити договір
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Яку саме інформацію Ви очікуєте знайти про проектам? Як на мене, це якраз особливість цього проекту, що в ньому можуть приймати участь люди, які не є фахівцями в фінансах. Все одно є страхування фінансових ризиків.Якщо гроші не повернуті, або повернуті не в повному обсязі впродовж терміну повернення +60 днів (AFAIR) - повертає страхова.Приват too big to fail. Крім того, ризики покладаються не на банк, а на страхову. Ймовірність втратити гроші збільшується, якщо вони одночасно збанкрутують. Але тут ще нюанс. Справа в тому, що Приват, як я зрозумів, не кредитує позичальників, він виступає агентом між кредитором та позичальником. Тобто, не знаю правда на скільки це реально та й перевіряти не хочеться, але я вважаю, що у випадку краху банка та страхової, кредити можуть перейти до тих, хто саме і проводив кредитування.[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну то дивіться... в чому проблема? http://static.privatbank.ua/files/investicionnyje_uslugi/exemple-investor-p2p.pdf[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні... це велика російська :( страхова компанія. Вона з 2005 страховий партнер Привата.[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

смотрите , Приват к этому имеет весь посредственное отношение+ вашими деньгами дат кому то кредит, и ваши выплаты напрямую 3ависят от погашения кредита,так? если этот кто то не платит, СК кредитует его автоматически на эту не оплату, вы получаете свою выплату.А если человек погиб,как его можно повторно кредитовать??? тогда кредит перейдет на родственников ,ответили мне в Привате ,но вы получите свои выплаты в обя3ательном порядкеЭто же гемор полный (((( В любом случае мой бли3кий родственник по наивности уже внес деньги, еще и на год(((поэтому буду 3нать и3 первых рук[+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На самом деле, Приват предлагает много кредитных программ. На пример, платежи частями или для бизнеса - гарантированные платежи или для того же бизнеса - кредитный лимит. Я пользовалась всеми видами, никакого подвоха, комиссия минимальная. Важно - не просрочить график платежей.[+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не зрозумів, що означає "СК його кредитує"?... Я не дуже знаюся в роботі страхових... але вперше чую, що страхова когось кредитує. Тай у переліку ліцензій СК відсутня ліцензія на надання послуг кредитування..AFAIK, якщо страхова захоче компенсувати свої витрати за рахунок особи, яка заподіяла збиток і не дай Боже померла, то СК буде намагатися у 6-ти місячний термін подати документи до нотаріуса з відповідними вимогами.І ще... на превеликий жаль, допомога Привата в питанні КУБа дуже недолуга. Мені три різні людини давали три різні відповіді на моє одне запитання. То ж поки що розраховувати на висококваліфіковані відповідь не варто :(Ваш родич вніс і його проект вже набрав необхідну суму? Чи проект тільки на стадії сбору?[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не правильно написала. ему как бы выдают кредит автоматически на не проплаченную сумму что выплатить допустим % мне,как инвестору. А если предприниматель погиб,к примеру?+ что тогда? тогда , мне ска3али в банке,его долг перейдет на родственников .И вот, пока это все будет тянуться, что будет с моим вкладом (ну не вклад, а как правильно- инвестиция) и процентами? кто мне будет во3вращать мои деньги?Приват тут третий лишний.СК автоматически мне вернет деньги.а потом будет искать с кого в3ыскать ?Никто же не 3нает, от3ывов пока нет так как дело новое.[+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мой родственник внес свои средства, вместо депо3ита под 25 % на год. [+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это наша общая с тобой головная боль???+ ТМ??????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви прочитали б договори спочатку... багато чого б стало на свої місця. Виплата грошей СК відбувається (повинна відбуватися) якщо відбулася затримка платежу впродовж 60 діб.[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тоді він швидше за все не у бізнес вклав. У бізнес проект працює тільки якщо набралася повна заявлена сума. Якщо сума не набралася, то гроші повертаються.[+sign]Google є і розум зайвий!! %)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я читала) Ну так и выходит что по сути ты имеешь дело с СК а не в Приватом.Повинна вiдбутися, в том то и дело, а как оно будет .. [+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вложил в КУБ под 25% [+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не) [+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах