Помогите собрать нужную сумму для Лиды

14 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Помогите собрать нужную сумму для Лиды Завтра моя знакомая, талантливая девушка, которая расписывает невероятной красоты пряники в Благотворительном проекте Пряник від Серця, вылетает в Израиль на лечение саркомы.К сожалению, львовские медики невнимательно отнеслись к ее постоперационным жалобам, и теперь исправить их ошибку согласился лишь Израиль.В этой клинике Израиля уже удачно прооперировали нашу землячку с похожим диагнозом, поэтому будем молиться за успех... За пару дней друзьям Лиды удалось собрать бОльшую часть, но все равно не хватает... Я понимаю, что сейчас тяжелое время, но вдруг кто-то сможет помочь. И помолитесь, пожалуйста, за рабу Божью Лидию, у которой сегодня еще и День Ангела. Чтоб она выздоровела. Чтоб показалась здоровой львовскому врачу, который дал ей до полгода жизни и отправил домой.Сканов документов у меня, но история реальная, девушка реальная, ее добрые дела тоже реальные.Спасибо большое всем неравнодушным! видеосюжет Текст сюжета:Волонтерка зі Стрия Лідія Керницька допомагала іншим, а тепер сама потребує допомоги. У місті збирають гроші на її лікування. У 37-річної жінки саркома правої молочної залози. Та у Львові їй відмовили в лікуванні.Лікар, як стверджує сама стриянка, відправив її додому помирати. Проте жінка не здалася. Вона малює пряники, з яких збирають гроші на літній табір для неповносправних, організовує ярмарки на допомогу українським воякам і мріє знову бути здоровою.Про стрийські «пряники від серця» знають у всьому світі. Їх замовляють у Швейцарію, Америку та Литву. А за те, аби здоба була схожа на витвори мистецтва, відповідає Ліда.«Коли я малюю – це, знаєте, з вишиванням можна порівняти. Воно заспокоює. Воно приносить задоволення. Але головне, що вилучені з того кошти приносять користь», – розповіла Лідія Керницька.Виручені гроші місцева християнська спільнота «Віра і світло» скеровує на підтримку неповносправних стриян. Має під своєю опікою 18 родин.«На початках Ліда була тим волонтером, яка допомагала збирати цю спільноту. Насправді вона дуже часто витрачала своє життя і свій час на тих, хто потребує», – розповіла член спільноти «Віра і світло» Софія Борис.Та зараз жінка сама потребує допомоги. У серпні їй діагностували саркому правої молочної залози, зробили операцію і страшна недуга ніби відпустила. Та згодом Ліда знову почала відчувати біль.«Коли я пройшла томограму 21 березня, то лікар сказав, що там поновився пухлинний процес з метастазами в грудну клітину і гідроторакс, тобто вода в легенях», – розповіла жінка.Тепер жінка переконана: через те, що довірилася лікареві, лише втратила час.«Лікар, словом, відмовився, сказав, що тут немає що оперувати. Я спочатку впала в тихий відчай, бо після того, як лікар відмовляється, думки лише страшні. Я запитала: скільки ви даєте мені часу? Він сказав, до півроку. Я кажу: я молода, я хочу жити! А він відповів: ну що зробити?» – згадує Лілія Керницька.Проте називати прізвище лікаря стриянка не хоче. Вона мріє видужати і подивитися йому в очі. Оперувати Ліду погодилися ізраїльські онкологи. На лікування їй треба 15 тис. доларів.Стрийську волонтерку вже чекають в Ізраїлі, а кожен день зволікання зменшує її шанси.НОМЕР КАРТКОВОГО РАХУНКУ ДЛЯ ДОПОМОГИ:ПриватБанк:5168 7572 3130 2516 Керницька ЛідіяДля допомоги з-за кордону:в євро:KERNITSKAJA LIDIJA: UA293052990004149625811489234 ACCOUNT: 4149625811489234в доларах США:KERNITSKAJA LIDIJA: UA503052990004149625805452255 ACCOUNT: 4149625805452255[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up [+sign] "Кошмар и ужас" находят нас сами, а вот свет в конце тоннеля нужно научиться искать самим![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап [+sign]Живи, сохраняя покой.Придет время, и цветы распустятся сами.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап 1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап ч
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Новости с группы в ФБ Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів. Не можемо назвати усіх поіменно, але, Господь, який все знає, нехай віддячиться усім сторицею!Щодо коштівНа даний момент вдалось зібрати 12000 дол.За вчорашній день на рахунок поступило 11200 грн.Зібраних коштів повинно вистачити на діагностику. Скільки буде коштувати лікування - поки ще не відомо.Ми продовжуємо збір коштівДякуємо усім за підтримку!Спасибо всем!Лида со вчерашнего дня в Тель-Авив.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пише Ліда, що в неї є ШАНС. Lidija Kernytska до група в ФБ Підтримка Ліди Керницької 8 год ·Приїхала від лікаря, трохи оговталась і пишу. Лікар подивився ПЕТ КТ, решта аналізів і сказав що про оперативне втручання не може бути мови зараз. Треба хімію і чим швидше. І бажано прогресивну тобто сильну. 1 курс такої хіміотерапії коштуватиме 12 тисяч доларів. Таких курсів треба чотири з перервою в три тижні. І треба лягати в лікарню на чотири дні на кожний курс бо вона важка і має супутні реакції. У вівторок я буду пробувати легшу хімію щоб вони подивились як реагує організм. Тоді на три тижні можна їхати додому. Потім 2 курс, томографія і якщо дає результат то можна переходити на прогресивну хіміотерапію. А зараз я прийму потужну таблетку, яку виписав лікар і йду відпочивати. Я така щаслива що в мене появилась надія на одужання. Дякую Богові за дар життя і за усіх вас люди!!![+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

новости Lidija Kernytska4 год.Сьогодні трошки напишу бо третій день після хімії відчуваю постійну сильну нудоту, слабість, маю висипи. Порадила лікар з Ізраїлю, яка відповідає за моє лікування прокапати два курси хімії в Україні. Купила всі ліки. Прилетіла сьогодні вночі додому. Важка була дорога. Але я ВДОМА. Зараз шукаємо в Стрию де капати хімію. Дякую за молитовну підтримку. Дуже її відчуваю і вона тримає мене.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, какие дорогие ошибки у докторов.... Здоровья девушке.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

новини ФБ Lidija Kernytska1 годДивишся на погоду і хочеться жити... сонце світить і гріє... навколо рух передсвятковий вирує... життя. Вчора була у Львові. Викачали багацько води. (1,5л). Торакальний хірург зауважив що вона швидко і часто збирається тому порадив провести для запобігання рецидивуючого ексудативного плевриту плевродез (введення в плевральну порожнину тальку для склеювання листків плеври). Та маю надію, що друга хімія висушить воду і мине потреба такої операції. Планово друга хімія має бути 3 травня. Подала документи в клініку м. Київ. Чекаю відповіді. Зараз почуваюся добре. Помагають уколи зранку і на ніч. Але найбільше помагає молитовна ваша підтримка і пітримка друзів, які додають мені сили боротись. Дякую усім. А Бог нехай віддасть сторицею![+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах