Смотрим "Дорогая мы убиваем детей"?

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Смотрим "Дорогая мы убиваем детей"? там мама повесила воспитание младших на старшую, за что и страдает теперь. :-) Прикольное семейство.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачем вы смотрите эти ужасы? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я такое не смотрю. Плохо влияет на цвет лица. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+++++ туди ж "стосується кожного", "детектор брехні" і "битви екстрасенсів". [+sign]Если у тебя проблема - попробуй решить.Не можешь решить - не делай из этого проблемы.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та ужос. Чого це раді воно мене стосується, якщо жодним боком? [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

навіть в таких "жахах" є певна інформація для роздумів+ і якщо це когось із нас не торкнуло сьогодні, це не означає що завтра не прийдеться вигрібати певну проблему свою чи власної дитини, для якої ви, на вашу особисту думку, були просто ідеальними батьками. Тема програми "недолюбленість дітей батьками"+ сестерсько-братерські відношення, сценарій звичайно підсилений, але особисто я того не аналізувала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні-ні, без мене оті побиття дітей капцями або навпаки, жопу розвернути дорогою до туалету. Дивіться, хіба ж я вам що))) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та й я ж нікому нічого)))+ хоча для мене саме оте побиття капцями і все решта про що ви писали, то є "театральне підсилення ефекту", а от сльози, що без впину ллються з очей, та істеричний, захисний сміх говорять про набагато глибшу проблему. І не дай Боже, комусь бути по ту чи іншу сторону барикад.........а про побиття капцями....в мене перед вікнами дитячий майданчик, тож інколи спостерігаю такі сцени, що хочеться вибігти та видерти те дитя з ціпких "материнських "рук. Тож те, що для когось не допустимо, для інших може бути нормою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах