Перли ЗНО-2015

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Перли ЗНО-2015 http://firtka.if.ua/?action=show&id=836241. Навіть у бактерій та грибків є свої проблеми та бажання їх вирішити. Саме тому ми й існуємо.2. Вирішувати проблеми слід обережно і чітко, щоб не підхопити ненароком іншу.3.Найбільш розповсюджена проблема – це, звичайно, парламент України.4. Політики як стадо баранів і кожен хоче посісти місце вожака, отож і б’ються, як собаки у дворі.5. Я проходжу по вулиці та бачу молодь, що лежить і не може встати від того, що в стані алкогольного сп’яніння. У стані алкогольного сп’яніння гинуть люди, отримується незапланована вагітність, а потім матері роблять аборти або залишають дітей у дитячих будинках, а у рекламі було все так гарно і весело.6. Людина, народившись на світ – це вже проблема для батьків.7. З часом людина почала будувати заводи, електростанції і сама почала отруювати оточуючу середу.8. Почав забруднювати оточуючу середу.9. Адже коли ми думаємо, ми змушуємо працювати всі розумні органи нашого тіла.10. Щастя відчувається краще на повні здорові груди.11. Головна героїня пішла легким шляхом у вирішенні цієї проблеми – вчинила самогубство.12. Річка долає перешкоди, щоб пересуватися далі.13. Хочеться забути все, відкинути, забути, а ще краще кайфанути.14. Українська література майорить яскравими прикладами.15. У школі я пройшла наче 2-у світову війну.16. Маруся Ч. піднімала бойовий дух солдатів, які від’їжджали на фронт.17. Нашу молодь пропагандують до вживання наркотиків.18. Шановні перевіряючі, поставте мені добру оцінку, бо батьки мене повісять.19. Я поспорив з другом під параграф з біології, що я його вивчу, але в мене не получілось вивчити половину і розказав другу. Друг сказав, що не треба вчити другу, а я зрозумів, що не треба спорити під те, чого незнаєш.20. Твір, це, на жаль, занадто складне завдання для нашого склеротичного мозоку.21. Об’єднувалися і кохалися за кожен кусок хліба чи зернини.22. Настав день 8 березня. У ці дні ми любили ходити по лісу та собирати гриби.23. Це лісне створіння хотіло відчути на собі справжнє кохання.24. Сталін послав українців воювати з холостими патронами.25. У Наталки була проблема нежонатої.26. Лукаш, який дуже кохав Мавку, побачивши її в поганому образі, кинув її.27. І за проханням хлопців вона зробила аборт.28. У кожної людини рано чи пізно є проблема кохання, із-за якої людина може втратити свідомість.29. А тепер наша країна процвітає та розвивається на чолі з іншими державами.30. Є таке прислів’я: якщо не любиш свою професію, краще сиди вдома.31. Тіло хоче хавати.32. Кожен день ми бачимо, як хтось щось робе, а інші жують.33. На превеликий жаль, буду закінчувати з катастрофічною нестачею часу.34. Багатство – це гроші, коли їх рахуєш, все тіло живиться, а душа звеселяється.35. Наприкладі Колобка котрий втік від бабусі с дідусем ми бачимо що після того як він втік йому було тяжко та проблематично ходити тому що всі хтіли його з’їсти. Коли Колобок повернувся до діда і бабусі, вони його пробачили і я вважаю, що вони стали для нього кращими.36. Президент В. Янукович, який вирішує свої проблеми і стає кращим, краще править нашою державою.37. Стовкнувшись з чимось дуже тяжким і здолавши цю преграду відчуваємо себе набагато краще.38. Пузир намагався піймати курку, що втікла від нього, та упав і забив собі печінку, через що у нього виник пузир, який тимчасово треба було оперувати і він пошкодував грошей і помер власною смертю.39. Це автори, які на своїй шкірі скоштували все.40. Будь-яка проблема – це можливість стати кращим, у моєму випадку знайти кращого хлопця.41. А взагалі людина повинна жити не проблемами, а своїм різнокольоровим життям.42. Т. Ш. і І. Ф. прагнули, щоб їх народ жив і процвітав, щоб не заростав будяками влади.43. Я не стадо, я личность, і лідер.44. Сиджу я у цьому класі і чухаю там, де не свербить, бо нічого не знаю.45. Мені дуже компонує головна героїня.46. Тема, яка була об’явлена, мені дуже пасує.47. Не потрібно боятися проблем, а лише тісно співпрацювати з ними.48. Всі ми незабаром помремо. Бажаємо успіху.49. В Україні багато проблем: уряд, економіка і т.д. І якщо уряд піде назустріч народові, то зразу відпадуть дві проблеми: і уряд, і дороги.50. Проблеми нам Господь створив, щоб нам не казалася земля пухом покушали не тільки пряник, ну і кнут.51. Отже, підводячи ітоги, можна зробити висновок.52. Наприклад, моя подруга у сімнадцятирічному віці завагітніла. Банальна ситуація від коханої людини.53. Мирогляд.54. Став міністром міської ради.55. Проблема падає нам на плечі звісивши ноги і чекаючи, що ми будемо робити.56. Щастя – мати гарну жінку, горе – мати таке щастя.57. США суне свої штати куди не потрібно.58. Я вирішив, що якщо не можу вступити де подобається, піду, де добре платять.59. Він був збірником податків.60. Оптимісти і пісімісти.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пісімісти)))))) вспомнила анекдот про "опіздала")))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Смеяться над детьми, которые пытаются рассуждать, как могут... Как-то не очень хорошо. [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне кажется, что в 11 классе можно уже более четко формулировать свою мысль, не допуская хотя бы руссизмов. Мне это не столько смешно, сколько я лично как редактор в шоке. Считайте это моей профдеформацией))[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нуу...ребенок всегда ребенок...только если в 17 лет ТАК рассуждать, то чем они занимались в школе и зачем поступают в вуз, простите?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я вот, пожалуй, своей 13-ке распечатаю эти перлы и покажу, как пример + критика или здоровая ирония никогда не мешает - как же тогда понять и научиться рассуждать правильно? [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У Вас есть сферы, в которых Вы плохи? Химия например, физика? К тому же если дети не могут грамотно изъсняться, то это либо ребенок с нарушением развития в этой сфере, либо это виновато ближайшее окружение (родители в первую очередь). Русизмы и базграмотность - это результат обучения письму и чтению на неродном языке. Я всеми руками за украинский и его популяризация, и внедрение. Но если ребенок не из украиноязычной семьи, то учиться читать и писать стоит на родном языке. ЭТо и для украинского сыграет положительную роль. [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так он не сдаст, есть же оценивание этого добра. Но смеяться, что кто-то не смог - это... вообще не понимаю почему это попадает в сеть. Хотя еще популярно ржать над рисунками малышей, были темы. [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мне понравилось многое:))) как минимум свежее и лучше заезженых одинаковых клише "что хотел сказать автор произведения своим произведением" п.1 про грибы и бактерии вообще отлично:)) п.58 как минимум искренне:)[+sign]Если реагировать на всё, что обо мне говорят – то так всю жизнь и буду метаться между пьедесталом и виселицей.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не думаю, что это одно и то же, - рисунки малышей и перлы абитуриентов. Эдак вы скажете, что и над безграмотностью-невежественностью-глупостью взрослых тоже нельзя смеяться()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вопрос не в том, можно или нет) Вас правда смешат чужие ошибки и корявые фразы? просто ребенок написавший "писимизм" имеет шанс научиться писать верно. А взрослый, смеющийся над этой ошибкой, уже таким "остроумным" и останется, [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Честно? да, смешат. Иногда бесят. Но чаще приводят в ужас. Возможно, филологическое образование виновато)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Щастя – мати гарну жінку, горе – мати таке щастя". Просто эпиграф к "Анне Карениной" :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пункт 15 - это я [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот меня скорее второе и третье, но детей это не касается. [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

готовый афоризм. Вопрос, что он далает в этой подборке) [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені сподобалася безпосередність дітей. Хоча я чогось думала, що їм менше, ніж 17.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ 15 минут непристойного смеха )) моя колибри зависала периодически... и удивлялась: "Что за суржик?" о как ;)[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это таки афоризм и достаточно старый, перекочевал в сочинение из инета (-) [+sign]Если реагировать на всё, что обо мне говорят – то так всю жизнь и буду метаться между пьедесталом и виселицей.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

№2 вважаю мудрістю і занотую собі як афоризм [+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

31!! блин , точно, моэ тило хоче хавати)) [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гмммм... як працюють деякі журналісти... Портал Фіртка: http://firtka.if.ua/?action=show&id=83624"Портал Всвіті склав список “перлів” цьогорічного ЗНО. "Портал Всвіті: http://vsviti.com.ua/other/fun/43156"За матеріалами vk.com/tlum_sliv"Реально стаття, як мінімум, за 2011 рік:http://gazeta.ua/ru/articles/life/_perly-vstupitelnoj-kampanii-citaty-iz-sochinenij-abiturientov/390381[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже об этом подумала. [+sign]В доме должен командовать кто-то одна![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах