Як ефективніше вчити мову?

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Як ефективніше вчити мову? Почала вчити французьку. Допоможіть визначитися, як ефективніше:1) вчитель приходить додому2) індивідуальні заняття онлайн у спец програміВ обох випадках у мене є 40 годин.Першим методом вчила німецьку минулого року. В цілому сподобалося, але в мене завжди було купа запитань і ми постійно відхилялися від тему уроку (а викладач не могла строго тримати мене у рамках). ЗАте поговорили про життя - мені мова потрібна не для роботи, а для побутових потреб. Другим методом ніколи не займалася. Сьогодні було пробне заняття. зв"язок по телефону і інтернету (трубка біля вуха, вебкамера, я і викладач можемо писати на тому ж екрані). Програма у вигляді слайдів, на яких я щось вписую в заготовлених слайдах, викладач щось пише і ми паралельно розмовляємо. Було нормально, але трубку плечем тримати не дуже зручно, поки пишеш і шипіло в трубці весь урок (сподіваюся, тимчасова проблема). Але відхилятися від уроку не можна було :) Плюс такого виду занять - не треба перед приходом прибирати в хаті :)Зі мною на уроці буде немовля - або спати, або на руках - як пощастить :)Який метод краще обрати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не подскажу, т.к. для меня срабатывает лишь метод полного погружения+ но на работе использую наушники с микрофоном, чтоб трубку не держать.[+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, я, власне, у франкомовному середовищі+ тут мало хто говорить англійською і серед них почуваюся бараном. Тому з зануренням у середовище проблем немає :) , правда, сама по собі мова не вивчиться (хоча діти англійську якось вивчили , але то діти)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, тоді не підкажу, бо мені достатньо було вивчати типові фрази, повторювати їх у типових ситуаціях+ читати і так запам"ятовувати нові слова. читала я багато і все, починаючи із дитячих книжок, журналів про дом/сад, і до спеціалізованих.Бажаю наснаги та терпіння, і пам"ятайте - це буде дуже приємно, коли нарешті відкриються вуха, і ви зможете підтримати бесіду із сусідкою :) [+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хорошо, если есть конкретная цель + Например, сдать экзамен и получить хороший сертификат. Мне очень сложно без мотивации. Я должна знать зачем мне это надо. Фигуральное понятие "для себя" мне не помогает. Выставляете цель в конце и движетесь к ней, если не можете бежать - идите, не можете идти - ползите, не можете ползти - то хотя бы лежите в направлении цели. Ну это всем известный анекдот. я думаю вы его знаете)) Как эффективнее - это очень индивидуально и зависит от ваших особенностей и способностей. [+sign]Your best teacher is your last mistake[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах