Укрнафта

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Укрнафта Как вам новость? Чичваркину предложили возглавить Укрнафту. Решение пока не принято.http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/07/10/7074063/?attempt=1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О_О я как бы все понимаю, но ритейл и энергетика как-то совсем далеки друг от друга бред какой-то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чета не нравится. Хотела еще дописать про москаляку і гілляку, но сдержалась. [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чем? Он очень продвинутый бизнесмен. В смысле стратегии и тактики ведения бизнеса. + другое дело, что у него по-моему не было проектов такого масштаба.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дык он же в изгнании
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, неожиданно :) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так он же масковский бандеровец!) [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

б.муж видел в метро - проводит какие-то тренинги, в общем какая-то познавательная встреча с ним рекламируется. [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какая разница... я просто в шоке от новости, не думала, что меня можно еще сем-то удивить... [+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так он не единственный кандидат, пока нет определенности ни с Чичваркиным, ни с остальными.+ думаю, эта новость просто в пику путину.После пацана - менеджера седьмого звена с рошена во главе НКРЭ меня уже трудно удивить какими-либо "кандидатурами"...[+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я и не писала, что он один. Разумеется не один. "Решение пока не принято" - в стартпосте тоже есть. Меня интересует сам факт предложения ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не дуже... Євросеть підіймалася і розквітла в Росії, коли без хабара нічого не вирішувалося, закони реально не працювали.... У 2008 він продав Євросеть... Що визначне він зробив з того часу, маючи купу грошей?... [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Похоже, что грузины закончились.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У "Нафтогазі" натякнули, що крісло голови "Укрнафти" - не для Чичваркіна http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/10/7074073/У НАК "Нафтогаз України" не мають інформації щодо можливого призначення головою "Укрнафти" російського бізнесмена Євгена Чичваркіна.Про це повідомила прес-секретар "Нафтогазу" Олена Осмоловська кореспонденту "Укрінформу".Вона зауважила, що на посаду керівника "Укрнафти" вже відібрано двох кандидатів, які мають досвід управління нафтогазовими компаніями."Так, обидва кандидати, відібрані НАК "Нафтогаз України" на посаду голови правління ПАТ "Укрнафта", мають досвід управління нафтогазовими компаніями, можемо підтвердити цю інформацію", - сказала Осмоловська.Як відомо, Чичваркін ніколи не керував нафтогазовими компаніями. Він був власником компанії "Евросеть", а шість років тому під натиском російської влади був змушений продати бізнес і виїхати з Росії. Відтоді він жив у Лондоні, розвивав новий бізнес – винний магазин Hedonism Wines.Кілька місяців тому він розповідав, що якось дзвонив у приймальню президента Петра Порошенка, щоб запропонувати свою кандидатуру в команду реформаторів, але тоді його не сприйняли серйозно.А зараз УП стало відомо з джерел у "Нафтогазі" та оточенні президента, що Чичваркін входить у число кандидатів на посаду голови "Укрнафти".Сам Чичваркін підтвердив, що є така пропозиція, але рішення ще не прийнято.Водночас олігарх Ігор Коломойський, який контролює міноритарних власників акцій підприємства, запевнив, що нічого про це не чув. За його словами, конкурсна комісія 9 липня визначилася з двома фіналістами – і обидва вони англійці.На 17 липня призначено засідання наглядової ради "Укрнафти", на якому мають підготуватися до зборів акціонерів 22 липня. Саме там планують замінити директора компанії Пітера Ванхеке - ставленика Коломойського.[+sign]Жить свою жизнь, не имея ожиданий - без нужды в конкретных результатах, - это и есть свобода. Это божественность. Нил Дональд Уолш "Беседы с Богом".[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, у него, как минимум, не стандартный подход к любой проблеме. Может это и нужно? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:D [+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В итоге не его выбрали :) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах