Хто був на Країні мрій. Правда, це було круто:)?

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хто був на Країні мрій. Правда, це було круто:)? сьогодні з 13-00 до 22-00 там прогуляли. Ходили з брошуркою, скрізь намагались побувати. Дуже різнопланові виступи: там сучасна бандура, там приємна диско-музичка, там Пікардійська терція, там джаз, ну і, звичайно, Скрипка з його "етно-електро" ... Якби не діти, ще б пішли потусити на Онуку. Для мене, це реально перша вдала Країна мрій за останні роки. Вражень море, 200 грн витрачені не дарма абсолютно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я перестала на неї ходити після заяв Скрипки, що Янукович - ефективний керівник:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

він же творча людина, а вони іноді чудять ... Хай там як...але цього разу організація була на порядок вища ніж в мин. роках
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моя мала ходила, сказала ВВ вили як дурнi ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в прошлом году была, в этом пропустила очень хотелось побыть там без детей, т.к. в прошлом году я прихватила ещё и друзей детей, и смотрела в оба за ними.[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Була. В 1000 разів краще , ніж на Співочому полі. Колоритніше , простору багато , цікаві програми і виступи)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах