охрипший голос у дитини(на день, тут люду більше)

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

охрипший голос у дитини(на день, тут люду більше) Вибачте що сюди, але прошусь на день.Дитина у бабусі, по телефону відчувався підхрипший голос, але більш ніяких симптомів (із слів бабусі) не має, гуляє, весела, з апетитом......На вихідні забрали додому, ситуація таж, підхрипує але без інших проявів: горло не червоне, насморку ніби немає, кашлю теж ( вчора на ніч дала молоко з маслом какао і медом). Сьогодні маємо відвезти назад в село, так як всі працюють....Питання що робити? Панікувати? Бігти до лора? Чи дати час і подивитись по ситуації?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мій так у таборі хрипів дня чотири. + Медсестра полоскала йому горло, але у розмові розповіла, що це вони так на змаганнях накричалися, що половина голос позривала :-) Може, і ваша дитина так само?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, моя ніби не кричала, правда купалася в озері, але вода вродь тепла була. дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Відповідаю на питання, що робити))) Якщо треба виключити лор захворювання-підійти на Алішера до чергового лікаря.Якщо треба на роботу, то відвозити до бабусі.Якщо хочется панікувати, то можна завести тему на Лікарі.Якщо хочется, щоб все було добре, то зроби тиць
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

коментую: 1. Питання : на Алішера є черговий лікар в неділлю?2. На роботу таки треба.3. Тема на лікарі швидше для того щоб почути практичні поради тих хто мав таку ситуацію, або розуміється.4. Тиць зробила .....таки полегшало)))))але ще треба відрегулювати настройки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В сб дежурит Алишера, в вс - Богатырская.() .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня как-то по приезду в Саки голос пропал, совсем. Ничего не болело.+ Видимо, адаптация: я была самой тихой мамой на всём побережье. Сейчас такие хорошие таблетки "Исла - моос". Помогают от осиплости.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо за "тиць". Теперь и у меня все хорошо! [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня в детстве была такая реакция на цветение сосны Я не аллергик вообще, а как только на 1 смену отдавали в пионЭрлагерь - всё...сначала сипела, потом хрипела слегка. Но кто ж тогда что-то знал об аллергиях))) Попалась умная медсестра, накормила Диазолином (дело было в 70-е) и о, чудо...всё прошло. Может и в Вашем случае аллергия на что-то (пыльца, ягоды)?[+sign]Кто никуда не плывет, тому не бывает попутного ветра (Мишель Монтень)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчата, дякую за небайдужість+ купила тонзилотрен, наказала днів 5-7 пропити ремантадин (противірусне), на ніч молоко з медомі маслом какао.На Алішера пішли, але до лікаря не потрапили, бо черга чимала з тааакими кашлями, що ми швиденько чкурнули назад, щоб не "придбати нову радість".За іслу буду знати, куплю, але наразі доця поїхала до бабусі (пізно прочитала).Ну і лоратадин скажу хай випїє.От як не крути а "тиць" було вчасно!!!))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах