Может у кого-то есть пианино или, вдруг, рояль, которые не нужны и не знаете, куда деть? +

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Может у кого-то есть пианино или, вдруг, рояль, которые не нужны и не знаете, куда деть? + Очень нужно в Национальную детскую библиотеку!Репост с Фейсбука:"Наша бібліотека є одним з безкоштовних позашкільних дитячих закладів, який обслуговує дитяче населення всього міста та приміської зони. Про її роботу можете справитися на її сайті: http://chl.kiev.ua/Звертаємося до всіх, хто про нас знає і має можливість та бажання БЕЗКОШТОВНО допомогти: у бібліотеку потрібний рояль (можна й піаніно). Можливо, комусь він уже не потрібен і слугує як пилезбирач, а можливо є інші причини, за якими його можна було б позбутися з дому.Чекаємо на ваші пропозиції. В разі появи таких, контактна особа - завідувач відділом мистецтв Гудзима Галина Іванівна, тел. 443-25-27. Чекаємо дзвінка щодня, крім суботи та неділі, з 9-00 до 17-00."[+sign]«Никто не может грустить, когда у него есть воздушный шарик!» А. Милн[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня есть очень раритетное от прабабушки досталось но оно расстроенное в хлам:( Мне его жалко, конечно, но на такое дело, надеюсь прабабушка меня простит[+sign]Кто не работает, тот удачно вышла замуж.Женщина молодеет до тридцати. После тридцати-она чертовски хорошеет!Прекрасная жизнь начинается с прекрасных мыслей.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо!!! Вы сможете позвонить? [+sign]«Никто не может грустить, когда у него есть воздушный шарик!» А. Милн[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, позвоню сегодня ...[+sign]Кто не работает, тот удачно вышла замуж.Женщина молодеет до тридцати. После тридцати-она чертовски хорошеет!Прекрасная жизнь начинается с прекрасных мыслей.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах