Додаткові вибори до Київради - там, де пройшли Супруненко і Левченко

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Додаткові вибори до Київради - там, де пройшли Супруненко і Левченко https://www.facebook.com/cvu.ngo/photos/a.424824104226018.88282.151331398241958/817217558320002/?type=1&theaterДві години боротьби з інтернетом і телефоном Дарницької адміністрації, газети Хрещатик, 1551, купою телефонів, що не відповідають, пропали марно. Люди, хтось знає кандидатів? є десь список? Київська міська виборча комісія має сайт? в документах є посилання (текстові) на цей сайт, я його просто не можу знайти, лише фейсбук, де останні записи бозна-коли зроблені.Якщо хтось в курсі, поділіться. Тим, хто Левченка провів, хоч не так неприємно, а Дарниця, блін, перевела свого улюбленого Супруненка з Київради до ВР. І знову ніхто про вибори навіть не знає, не кажучи вже про кандидатів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну все, чекайте кандидата Монтян
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в Шевченківському купа реклами, Свобода, Самопоміч, БПП та типу нові ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

что-то я не поняла, Левченко ведь по 223 вроде прошёл? Какие выборы, опять?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по нашему району назначены выборы 25-го. Раньше был выбран Левченко (который Свободовец,редкостный популист, 30 лет от роду). Сейчас он прошел в ВР, потому назначили новые выборы, так как наш округ без кандидата. Считаю что нужно идти и выбирать местного, который хотя бы тут живет, потому как за Лукьяновку/Татарку некому там на сессиях и слово сказать:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивіться на сайті дрімкиїв + інформація по кандидатам http://dreamkyiv.com/hto-balotuyete-u-kyyivradu/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вибори вже 25 січня, до речі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

что-то я не поняла. 57 округ - шевченковский район - это где? не весь шевченковский выбирает что ли? а я думаю, почему бибморды в районе появились.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах