Про ідентичність Донбасу.

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про ідентичність Донбасу. Оскільки тема так чи інакше обговорюється, пропоную перевести її в академічне русло[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для академічного русла, дуже посередня стаття. але спасибі, як кажуть, і за це.хоча вже досить-таки набридло аналізувати, що ж з ними таке, чесно кажучи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може тому, що це не стаття? () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Интересно. Немного удивило про переселение поляков (я этого не знала). Правда такое было? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

припускаю, що журналістка неправильно витлумачила "жителів польсько-українського прикордоння". Швидше за все, йшлося про бандерівців (справжніх та уявних) та інший ненадійний елемент. Поляків виселяли пізніше і на відвойовані в Німеччини землі.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Интересно, спасибо -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Суть в тому, що Донбас якраз найбільше розбудувався в СССР і от там вони лишилися. Ну і це ще раз доводить, що якщо приймаєш у себе когось (гостей, переселенців, інвесторів) приймай їх тільки за умови асиміляції. Бо ми маємо щось типу арабських погромів у Франції тільки більш глибоке і розтянуте в часі.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уявляю собі "асиміляцію" китайських інвесторів ))() .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я також не уявляю, але є мінімальні норми поведінки і вимоги, ну взяти той же ЄС. Про інвесторів, то я звісно так, ряд доповнювала. Ясно, що це не той випадок, але хоча би мінімальну повагу треба виявляти. А коли люди приходять жити на твою землю, а тебе самого називають селюком і бандерівцем. То це елементарне хамство і терпіти таке, це вже щось нездорове. І зараз чітко видно, що крайності є 2 і обидві вони не здорові. Перша занадто націоналістична, а друга ідеалістично гуманна. У людей має бути індивідуальна свобода на віросповідання, політичні погляди і тд. Але коли гість починає ображати тебе, то розумно йому вказати на двері, попередньо дати останній шанс виправитись. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Трохи гламуру: раз два[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Красиво... Особенно первая.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, може, це й на краще. бо більшість висновків на цю тему тенденційні от прямо читаєш і автоматично з вух пропаганду знімаєша пошук та підбірка показових фактів з описом - чиста робота історика, база для подальших досліджень
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах