Перлы ЗНО - 2014

39 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Перлы ЗНО - 2014 Есть, конечно шедевральные!)))http://pedpresa.com.ua/blog/104338-najtsikavishe-z-tvoriv-na-zno.htmlТема твору - Моя хата скраю, нічого не знаю. Якщо вчитель буде різнобічно тобі допомагати і підтримувати, навіть дитина, яка погано навчається, захоче вчитися, але при гнобленні, неповазі, насмішках з дитини вчитель забере у дитини будь-яке бажання вчитися. Султан Сулейман говорив: «Люби ближнього свого як самого себе» Людина повинна йти до мрії не покладаючи рук, бо якщо покласти руки, то не чього у житті людина не достигне. Моя хата скраю – добре тільки тоді, коли пожежа, бо сусідські хати не загоряться. Якщо хтось бажає всім допомагати, то це його справа. Алеж якщо завжди усім допомагати, то коли самому жити? Людина шукає втіху у тваринах, як це робила генеральша («Хіба ревуть воли…»). На сам перед в Україні я важаю є дві великі проблеми – це влада і глупа людська віра. Влада, на цю тему у мене не хвате й тижня. Більше чим 120 різних налогів, щоб можна було будь кого ухопити за зад. Як кажится: «М’ясо для катапульт потрібно завжди». Будемо бігати, як хом’ячки кожен зі своєю валізою проблем. Я наведу приклад стареньких бабусь, які щось там сидять біля подвір’я і начебто нічого не роблять, але все знають і переживають за інших. Що потрібно людині для щастя? Дурним – гроші, розумним – сім’ю, кохання єдине на все життя. «Моя хата скраю – я нічого не знаю» – це прислів’я треба виключити з нашого лексікону. За алкоголь батьків позбавили батьківських прав ще в дитинстві. Кожна людина має право обирати власні турботи… Колись жила така жінка – Мать Тереза. У кожної людини є свій вибір і він к цьому вибору приходе сам індивідуально… людині треба піклуватися своїм попитом. Прикладом з літератури є дуже знайомий всьому світові чоловік – Тарас Григорійович Шевченко. Київське князівство розсварилось на маленькі князівства. Треба уділять вніманіє своїм близьким людинам… Люди будуть переживать друг за друга, а це важна речовина у світі. Моя хата у тихому Сімферопольському району. Вона стоїть на вулиці скраю, де люди нічого не знаю. Мені аж дурнувато стало… Кожна людина намагається жити у своїй стаї. Порізінь жити дуже небезпечно. Почніть допомогати всім своїм оточувачам. Жінка – як подушка безпеки в автомобілі. Допоможи другові і в тебе будуть непереливки і він тобі допоможе. Адам і його кохана Єва… Прислів’я можна прочитати на обличчях… Мене поважають, а деякі навіть кохають… Якщо не хочеш дружити – тобі потрібно в лікарню провіритися. Коли німці напали ще на молодий Радянський Союз… Обіцяю стати показовим громадянином… Дівчина, набираючи воду, поїла солдатів. У матері – материнський інстинкт. Існування батьківського наукою не доведено. Людина байдужа з трьох причин: їй боляче, вона втомилася, вона дурна. Діставати проблемами твою бідолашну голову… Особа з лайливим мовленням… Наталка була згодна одружитися на ворогах народу. Ця тема вічна, як горизонт неба. Життя – як бумеранг, куди б його не кинув, завжди повертається. Якщо кожна людина буде пілкуватися тільки про себе, то як ми будемо далі мешкувати на цій планеті? Я теж допомагаю людям. Допомагаю встати п’яним з асфальту. Хто допоможе бездімним кітам? Я щасливий, бо я маю кохану дівчину і тому моя хата не скраю. На сватанні свого рідного сина до Мелашки вона випендрювалась, як муха на склі. Таж самі люди: мають руки, ноги і комплект органів. З повсякденних розмов Чіпка завжди потрапляв у різні негаразди. Може моє висловлення дурновате, але я спробую довісти аргументами. Навіщо тобі репутація кішки, яка «гуляє сама по собі»? Шевченко у творі «Марія» розповів про байдужість батьків до долі доньки і свого сина, бо чоловік відмовився від них. Наталка з повісті «Наталка Полтавка» Коцюбинського. Ця дівчина заради спокою матері майже погодилась стати жінкою возного, бо мамка хотіла померти щасливою від того, що й Наталка має багатого чоловіка, в них є маленькі діти і вони живуть у злагоді один з одним. Я клянуся, що буду допомагати усім людям і ви теж прислухаєтесь до моєго рішення. Молодь сидить на пасажирських місцях, а пристаркуваті люди, жінки, інваліди стоять на двох ногах. Добро настигне нас… Як в тебе буде така дурна репутація з крайньої хати, то ти вже не зможеш вирішувати проблеми. Але все ж таки тяжка доля сказилась на його поведінці… В кожній людині є два вовки: один – це добро, а другий – це зло. І завжди між ними відбувається боротьба, і перемагає той вовк, якого ти підкормлюєш. Маруся Чурай сиділа з розбитим серцем і зламаною душею. …круговоріт добра в природі… Як сказав Шекспір, «Людина роджена для любові». Без неї людина засихає. Хотіла би доповнити: «Засихає і вже не може розпустити свою квітку, у людині даже на схилі не ским бути поговорити. Тож нехай нарешті наша хата з’їде з того байдужого краю і наше добро зробить нас щасливими. Мій погляд на цю проблему встає глобальним чином. Душа не зможе відчувати добро і почне старіти та опорожнюватися, поки людина перестане жити, а почне існувати – їсти, роботати та спати. Чоловік має захищати та забезпечувати честь своєї родини. Україна має друге місце з корупції лише тому, що дала хабара, щоб не опинитися на першому. Треба мати мозок на плечах… Усе залежить у цій хаті від тебе самого: хочеш – станеш Будьоним, а хочеш – його коником. Я бачив один невеликий соціальний тест, у якому брала участь одна жінка і один багатоповерховий дім. Сто разів допоможеш – забудуть, один раз відмовиш – запам’ятають. Навіть якщо у мене буде низький бал по ЗНО, пам’ятайте, що я не роблю помилок, як ваш Янукович: «У Київі вже встановлюють новорічну їлку» У творі «Лісова пісня» між Мавкою і Оверком загорілись почуття. Оверко зажигав з Мавкою! Можливо, таких хатоскраїв є дуже багато… Я написав вам повний брєд. Поглянемо на це творчим поглядом.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шедеврально))) + забавно, как по детям сразу можно отследить настроения в семье))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сподобалося "Жінка – як подушка безпеки в автомобілі", а взагалі гнітюче враження- знання мови у дітей жахливі, стільки русизмів, це найяскравіший доказ, що українська мова потребує захисту. Самі фрази смішні, але мені чомусь сумно. Одразу прошу у всіх пардону за ложку дьогтю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не, я как филолог тоже отметила русизмы и бедность мыслей(( А еще непонимание значения слов. [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ясно, воно і смішно, і печально водночас, в мене малий так само пише твори, а я сміюсь і плачу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))) утащила в ФБ)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про коррупцию понравилось)() [+sign]"Ich bin der groesste Psychiater der Welt!"(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Сто разів допоможеш – забудуть, один раз відмовиш – запам’ятають." Що з цим не так?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я надеюсь, все понимают, что это фейк?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"На сам перед в Україні я важаю є дві великі проблеми – це влада і глупа людська віра." Чепинога на ЗНО?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 печалька....мысли на уровне 10 лет максимум(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Почему фейк? () [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100, еще утром на фб когда читала, то подумала, что какие-то кальки с русского, но отметила и плюсы++ в моем детстве было принято писать то, что надо, а тут видно уже, что люди пишут то, что хотят. Мы писали постоянно эти избитые фразы бррр, к тому же, в 90% я писала то, что хотят увидеть учителя и за что ставят высокие оценки[+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потому что тема твору фейковая, соответственно, все, что по ней написано - тоже фейк. Нет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне это понравилось: Моя хата скраю – добре тільки тоді, коли пожежа, бо сусідські хати не загоряться.))) [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так так и сейчас:) преподаватель малому задала тему об обучении английскому в школе:) Он и написал... все, что думал. Она говорит, все очень красиво, грамотно, но объясняет ему "проверять работу будут такие же учителя, угадай, что они тебе поставят:)"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Насправді, це перли-2013, а ось тут цьогорічні, теж "відпадні" http://makarolia.wordpress.com/2014/08/07/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%BE-2014/#more-1059Цього року випускники писали про формування особистості – чи людина сама себе ліпить, чи на неї впливає оточення. Вийшло круто:) Своє дитинство Т. Шевченко прожив у злиднях, у недоїдках.Наприклад, Мартин Боруля, він готовий відмовитись від своєї особистості заради якоїсь маски, яка йому не належить, заради збагачення, на фоні цього всі його людські гарні якості тускніють.Отже, треба цінувати кожну людину як особистість, не йти на провокації життя.Я потрапила в клас, де діти постійно пропускали уроки, не слухали вчителів. Через 2-3 місяці я почала перетворюватись на них.Чіпка і його «друзі» вбивали панів, грабували заможних селян задля того, щоб змастити душу горілкою.Людина має тримати свою особистість у кулаку.Хтось є особистістю, а хтось є тільки назвою від особистості.Він (Еней) не знав, що таке жалість, без всякого жалю ґвалтував заміжніх жінок і спалював їх у домівках.Чіпка попав у компанію Щура.Батько закладає особистість в утробу матері.Інколи треба розгружувати себе, адже якщо не відпочивати, потім можна з глузду з’їхати від постійної праці, а якщо змішувати приємне з корисним, то буде набагато зручніше.Казка про двох братів з родини пияк.Батьки загалом хочуть зробити дитину, схожу на себе.Головне – сила волі і розмір свого «Я»У моїй сім’ї грала велику роль частина чоловічого виховання.Кохана моя дає мені музу реп читати і писати.А якщо ви все це дасте, то вона (дитина) буде щаслива і файна особистість.Хоч я на вулиці з хлопцями болото місила, але маю свою голову. Тепер ходжу до церкви, де всі бачать мою культуру мовлення.Людина походить від мавпи? Ще жодна мавпа не вигадала зброї, але її винайшли.Усі ми можемо називати себе персонами.Занурившись в історію, можемо зустрітися з відомим лідером Леніним.Кожен сам є куєць своєї долі.Скоро я стану майбутнім студентом.Вона стала блуждати з ночним оточуванням і тепер вона стала людиною без місця проживання.Особистість допомагає рухатися у заданому напрямі життя.На вулиці так багато бидла, яке забуло, як розмовляти з людьми.Навколо багато ілюзій, котрих людині було впаяно в голову з дитинства.Моя особистість написала вам твір. Коли ви прочитаєте моє творіння, ви зразу змінити погляди на життя. На превеликий жаль, у мене катастрофічно не вистачає часу, а у мене стільки думок…У мене був знайомий, синонімічний до мене.Батьки Т.Шевченка не мали грошей, тому Шевченко пішов у школу працювати, щоб підслуховувати вчителів під час уроку.Я виросла у дуже великій сім’ї. Моєю особистістю ніхто не цікавився, вони не мали часу, бо вони планували інші особистості.Яким чином ми доводимо свою підсознаність достойного виховання своєї статі.Потрібно мати міру і не намагатися з свого гада показати найінтелігентнішу людину в світі.Після 23-х людина може розповісти, хто вона, чого хоче, а до 23-х – лише називає ім’я і прізвище.Стус готовий був нести хрест на Голгофу за Україну.Леся Українка ніколи не здавалася і завжди зімкнувши зуби ішла вперед.У сучасному світі кожен ходить з викрутасами.Освіта є невід’ємною стадією нашого життя.Попри всі негаразди, Леся Українка боролася з життя і перемогла його.Князь Ярослав створив першу на Русі книгописарню.Степан Радченко хлопець який переїхавши із села до міста. Він почував себе не прилюдно, йому було незручно. Цей хлопець сільський, який добивався всього в житті, любив дівчат.Очипір піддається впливові своїх дружків Лушні, Матні і Пацюка.У той момент у його голові з’являється ще одна людина і починає йому дорікати і танцювати на його психіці.Коли ти на важкій дорозі, тоді ти на правельному шляху.Відомо, що Суворов у дитинстві був слабенький тілом. І тільки через сумлінну працю Суворов залишився на сторінках історії.Прикладами до аргументів я хочу навести своїх молодших двоюрідних братів.У романі «Тигролови» все на оборот. Сім’я, яка знаходить Григорія Многогрішного, надає йому кришу над головою, їдло, турботу і любов.Людина має ставитися до моральних основ свого життя літературно, бо література – це найкраще джерело людського часу життя.Коли моральні цінності різних епох стикаються між собою, виникає конфлікт поколінь.Драма-феєрія Лесі Українки «Мавка»…Наш український дух не вщухає й дотепер.Я майже кожний день бачу аморальну людину, хлопців та дівчат, старих та молодих, а навіть і зовсім юних. Вони кажуть, що живуть у своє задоволення. Задоволення – це ходити і смердіти? Це пити, курити і споживати наркотики? Чи може задоволення – це вести розгульне життя?Якщо ти живеш у плем’ї, в якому їдять мух, ти теж їстимеш мух, бо для вашого народу це – норма.Степан Радченко поїхав покорювати місто, але забув про всю людяність. Він користувався жінками як серветками а потім просто викидав їх.Наприклад, наші дні, Росія – відсутня мораль!Цивілізація вбила в нас манери. Все пропало. Де чоловіки, які мали б битись за своїх дам на турнірах, подарувати дамі квітку? Леді сидять вдома перед комп’ютером, не то щоб піти в парк, погуляти, поспілкуватись. Вони заміняють живе спілкування віртуальним. Комп’ютер убиває манери, люди тупішають. Людина має якісь свої особистості. Особистість – це щось особисте якоїсь людини. Наприклад: телефон, будинок, машина, квартира, яхта, магазин, велосипед та ін. Кожна людина має дуже багато своїх особистостей. Наприклад: у мене є телефон, часи, браслет, велосипед, мотоцикл. Кожна людина може ділитися чимсь особистим. Особистості для кожної людини означають порізному. Для однієї це речі, для іншої особистості куплені кимсь. Для кожного якась особистість є приємною. Також в українській літературі кожен письменник чимсь особливий, бо має багато своїх особистостей. Наприклад Леся Українка в неї є багато особистих віршів які вона написала самостійно, хоч і була прикута до ліжка. Тарас Шевченко має також особисті вірші та кобзарі, написані його рукою. Так що особистість буває різна і в кожного вона є. І кожна людина повинна використовувати свою особистість
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я нашла инфо Это тема 2 сессии ЗНО-2013 года, так что журналист с годом ошибся((Но это реальные цитаты)[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю, что конкретно он написал)) может быть некорректно такое, понятно, что не все можно писать, но в моем детстве даже и тем таких не было+ мне, например, очень интересна даже сама тема английского в школе, а когда я выпускалась, то на выпускном у нас был творчий переказ "Собор у риштованні". Прошло 13 лет, а я до сих пор не понимаю, ЧТО можно было написать в сочинении! Это вообще был какой-то бред. Еле нашкарябала что-то, видать, практика свое дело сделала и было прилично все, а может учителя и сами не знали, что там можно было написать)))) Короче, получила я свою пятерку[+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо! Не так смешно, как перлы-2013, но все равно можно отметить скудость высказываний и "слова-новотвори"[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про Енея - жестяк
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

За алкоголь батьків позбавили батьківських прав ще в дитинстві :))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ыыыы, это шедевр)))+ Дівчина, набираючи воду, поїла солдатів.Оголодала, видать)))[+sign]Ура! Пятница![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бездімним кітам?) Господин Азиров?))) [+sign]Ура! Пятница![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах