Девчата, успокойте что ли.....(о лагерях) +

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Девчата, успокойте что ли.....(о лагерях) + Не могла присоседить к теме о лагерях, так как вопрос состоит в том- ехать сейчас или нет. Выкупила путевки в лагерь в Ивано-Франковскую область, с Косичи, лагерь Карпатські зорі, дети в восторге, ждут поездку, а я что то заволновалась...............................
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А почему не ехать? Они же в Ивано_Франковскую обл. едут, а не в Крым или на Донбасс()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот и муж мне говорит то же самое+ это я сегодня начиталась новостей, вот и проявилось это эффектом "квочка" :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наоборот, хорошо, что подальше от всего ужаса. Я бы сама поехала на Зап. Украину, если бы в Киеве что-то началось()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ехать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот спасибо:)))))))))))))честно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мой тоже едет, правда, дальше
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ехать, конечно. Мой ездил. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, Крым не страшно. А ребенку, конечно, ехать.!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а куда? так чтоб бюджетно, на год
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну что вы, это же зап. Украина , не Киев даже. Отпускайте с легким сердцем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ми теж зібралися в Карпатські зорі на 4-ту зміну.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то поїдемо разом, ми теж на 4-ту зміну:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можу сказати, що санаторій гарний, умови хороші. Ми їдемо туди вже втретє.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у вас хто + у мене двоє дівчат 8та 15 років. За умови мені теж говорили, що хороші, теж їздило вже багацько дітей, але за слова підтримки - дякую:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо щось потрібно дізнатися, можу у дочки запитати. Їй було б дуже цікаво кого-небудь "справжнього" з Лікаря побачити))) + При потребі пишіть мені в пошту. Як на мене, там гарно, не хвилюйтеся, і санаторій безпечний. Принаймні, охорона там хороша, до цих пір проблем жодних не було. Ну і контингент дітей непоганий.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене дівчинка (13 років) з подружкою (теж 13). Там діти між собою знайомі. Вони вже на вокзалі один одного знаходять і радіють.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

наша старшенька, вже трохи бувАла+ на Закарпатті правда вперше(за кілька днів буде вдома, то можливо дійсно щось захоче розпитати), від лагерю чекає гарного спілкування та побачити нові краєвиди (ну любить дитя природу).Більше хвилююсь за меншу, вона хоч і компанійська, але їде вперше(напевно якби не поїхала старша, меншу не відпустила б так далеко), тож як буде обходитися коло себе не знаю, хоч дома раду дає(але ж то вдома).1.А підкажіть, які там умови побутового характеру, чи є можливість попрати шкарпетки та білизну (чи пакувати на щодень)?2. Купальники брать?3.Скільки годин в дорозі? (діти питали, а я забула запитать)Ой, і якщо можна то дайте пошту, раптом ще щось надумаю, то запитаю.Дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну щось там вони прали+ я давала мило, купальник закритий просила дитина, хоча вони нібито і не дуже там купаються. Щось там один раз плавали в річці ніби. Взуття потрібно для походу в гори і на зміну, щоб у мокрому не ходили і спортивний костюм та щось тепліше на випадок дощу. Здається, вони їдуть ніч, потім ще автобусом переїжджають, на ранок на місці. Плюс поселення займає трохи часу. Менша теж знайде собі компанію, я думаю.Діти швидко знаходять друзів. Принаймні, в кімнаті з кимось подружиться. Нормально вона обійдеться, як всі. Ми теж з 8 років почали їздити. Їх селять по двоє-троє в номері. Годують там дуже гарно, хіба що чай можна з собою дати. Вони там ходять на базар і купують що хочуть - ягоди, фрукти. Фрукти їм теж дають і в санаторії. Пошта: [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конечно,ехать! [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах