Да мы совсем забыли! ( Чепинога нашёл повод :))

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Да мы совсем забыли! ( Чепинога нашёл повод :)) Нет повода не выпить ;)Это уже из ФБ14 іюля! Ну, шо! - 14 іюля, рібята!... Як казав дядя Мітя з “Любовь и голуби”: “Ну вот, день взятия Бастилии впустую прошел”… Щоб цього не сталося, поїду в посольство Франції, - приглашали. Там точно наливають сьогодні. Плюс, буду уговарівать на санкції і убіждать, що Меркель – падлюка… Скажу ще, що мій, допустім, прапрадід, тоже брав Бастілію. Даже фотографія була, де він у футболці з написом “Libert, galit, Fraternit” смєло кидає камні в реакцію Меровінгів і лічно в Марію Антуанетту прастітутку… Ну потом десь вона (футболка і фотографія) загубилася у вирі історії… Хрен вони провірять… Хоча, якщо рассуждать здраво, то прадіда мого звали Егей (не е-Гей, а Егей -нормальної орієнтації він був; він служив моряком на Егейському морі (чи може Гейському- хрен його зна). Не понятно, як він туди попав. Судя по всьому, якась містифікація, бо дуже вже складно получається: Егей-Егейське море)… Ну мені про це дід розказував, він його ще помнив (прадіда), а пам’ять у нього була хороша, хоч і дірява… Кстаті (а може й не кстаті) хто помнить як звали любовницю Наполєона? – А я помню. Марі Жозефіна Таше де ла Пажері. Це без гугля, чесно… Нашо я його помню, - непонятно… Вообще, чєловєчеська пам’ять удівітєльна вешч. Мій кум всігда помнить, що першого монгольського космонавта звали Жуггердемедійн Гуррагча, чи якось так… Але ніфіга не помнить, що у нас зустріч через час… А прапрадід Павло Григорович в ту пору міг змагаться не з Меровінгами, а хіба з якимсь різновидом Leptinotarsa decemlineata. То єсть, - з колорадськими жуками. З другой сторони, тоді вроді ще й колорадських жуків не було на світі. Бо всі ми (рождьонні в СССР) прекрасно помним, що подлих колорадських жуків нам закинули на самольоті не менш подлі американці. А які, нахер, в 1789 році самольоти? Безпілотники?... Ну, це тоже, в общим-то, брехня. Бо колорадські жуки, як отдєльний подлий вид, появилися аж у 1859 році в штаті Колорадо, коли внізапно напали на американську картоплю. До того часу вони не називалися ніяк, а жили собі спокойно в Мексиці, пили текілу, стріляли од нудьги по кактусам з нагана, носили сомбреро, зневажали тараканів і презрітєльно називали їх “кукарачами”... В общим, нєхрен картоплю садить де попало. Жуки вам винуваті, блін... Тепер вони живуть скрізь, особенно у нас. Ми не понімаєм їхніх мотивів і їхнього язика. Хоча, я увєрєн, що якось вони общаються з собою. Допустім, прилазе колорадський жук додому на кущ картоплі, п’яний в драбадан (потравлений), а його колорадська жінка злобно його вопроша: де ти лазило, георгієвська лєнточка, бля, непутьова… А може й не так… А з французами нас багато що зв’язує. Бальзак тут даже женився якось раз. А Жюль Верн упадав за Марко Вовчок в томних садах Тюільрі… Він знав, що Марко Вовчок – це така українська красавиця, а не якийсь злобний вовчок по імені Марко, як думає нинішня молодьож… Ще французи люблять у нас жениться. Оце як приїде француз в Україну, то можна спорить, що він скоро розведеться і ожениться на українці… Щось їм тут пороблено. Обично вони знаходять українських нєвєст в готелях. І обично ці нєвести або “врачі”, або “вчительки”… Про те, що українським вчителькам абсолютно нєхуй робить в три часа ночі, допустім в “Хайятті”” – я їм не напоминаю. Як то кажуть, - хто староє памяньот – тому взятіє Бастілії… Хай живуть собі… Короче поїхав я на Бастілію. Хоча самої Бастілії й нема давно. Її поламав пролітаріат і написав там “Dsormais ici dansent” – Тепер тут танцюють… В общим, з празником!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поддержу. Дзыынннь!) [+sign]"І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син і буде мати, І будуть люди на землі."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У вас в подписи - прям тост в тему!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дай Бог!) [+sign]"І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син і буде мати, І будуть люди на землі."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Будьмо! :)[+sign] "підарас" - це вопрос морально-етичного вибору, а не полового. Тим більше, шо живьом в странє, де підарасів в мільон раз більше ніж геївя, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиня[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах