Допоможіть розмістити об"яву.

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Допоможіть розмістити об"яву. Звертаюсь до Вас за колективним розумом.В Києві, в нашому районі, обіч дороги стоїть машина. Я не знаю точну дату, але з"явилася вона тут десь за останні 1,5-2 місяці. Машина не бита. Номерів на машині немає. Деу Ланос, або щось такого плану. Синього кольору. В середині машини сміття, лежать використані пластикові тарілки. Зараз машина в пташиному пометі, та пилюці. Задні колеса спущені. Фото я зробила. Можливо хтось розшукує авто. Можливо авто когось із загиблих. Я не знаю чиє це авто.Скажіть будь-ласка, чи варто оголошувати цю інформацію? І де її можна розмістити? І не заберуть її крадії? І як люди зможуть дізнатися, що це саме їхня машина, якщо вона без номерів?Можливо є сайти, де люди залишають об"яви про розшук авто?Всім заздалегідь дякую за поради!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може в ДАІ повідомити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

откройте капот и перепишите номер кузова,потом наберите ГАИ. [+sign]Мозг человека состоит на 80% из жидкости. И мало того, что она тормозная, так многим ее еще конкретно не долили.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це вже конкретніше (+) ось тут подивилася як капот відкриватиhttp://www.youtube.com/watch?v=lmoy4ybqY88Це значить, що так просто він не відкривається - треба трос шукати під машиною?де номер кузова розташований?Дякую за пораду!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! напевно завтра так і зроблю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вызовите ГАИ, они должны сами открыть, составить протокол осмотра и пр. Скажите, что непонятный запах идёт из машины, отреагируют. [+sign]Мур :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за пораду! Завтра так і зроблю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нема за що :) [+sign]Мур :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах