Любі мої друзі!!)

42 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Любі мої друзі!!) Вже набридло всім знов та знов відповідати на всі ці запитання "нашо тобі воно треба?" та "це не наша війна, куди ти лізеш?", "ти ж взагалі мусульманка, як це тебе стосується?". Тому хочу відповісти і повторити в останній раз щоб відтепер таких питань до мене не було. По-перше, ніхто мене не звав, не агітував та не промивав мені мізки. Це моя ініціатива та моє волевиявлення. Я українка, я відстоюю свої права, права своїх дітей, родичів та співвітчизників так як можу. Так, я мусульманка, але я і громадянка України, я всім серцем люблю свою батьківщину та хочу щоб тут краще жилося. Я мусульманка, а тому мій обов"язок перед Господом бажати своїм братам та сестрам всього того, чого я бажаю собі. І якщо мені зараз відносно добре живеться, я хочу щоб добре жилося і моїм родичам, які живуть на заході, які все життя працюють але грошей не бачать і виживають тільки споживаючи те, що самі на городі виростили. Тому не питайте, яким боком це стосується конкретно мене і чого я так галасую. По-друге, я не збираюся нікуди їхати! Я хочу виховувати своїх дітей тут, на цій землі. Тому я буду робити все що в моїх силах, щоб залишити своїм дітям кращу країну. Я не хочу щоб Янукович був президентом моєї країни. Я взгалі не хочу будь-якого президента, що буде мені обіцяти тільки "покращення". Я хочу президента, який мені скаже, що у наступні 20-30 років буде дуже важко, що весь тягар минулих невдач ляже на нас, але ми встоїмо і будемо відбудовувати нашу економіку та державу. Я хочу президента, який буде розумним, харизматичним та ініціативним українцем і зможе об"єднати навколо себе всю країну та "запалити" людей бажанням вже всеж-таки щось робити.І по-третє, хоч ви мене вбийте, але я все ще маю надію, що все може бути інакше і що "і на нашій вулиці колись буде свято". Тому не треба мені говорити, що "вже нічого не зміниш", що "ми народ такий" і таке інше. І у зв"язу з цим я хочу звернутися до всіх небайдужих! Я не знаю чим все це закінчиться, чи піде Янукович та чи прийде на його місце хтось кращий. Але я знаю напевно, що цей стан ейфорії дуже скоро мине, Майдан розійдеться, всі поїдуть до себе до дому і будуть жити як жили. І все що буде далі залежить тільки від нас!!! Тож давайте зробимо для себе якісь висновки із всього цього. Краще робити якусь малу корисну справу кожен день, аніж щось велике лише декілька раз за все життя. Сьогодні багато людей везе на Майдан теплі речі, чай, каву та бутерброди. Чому ми робимо добрі речі з періодичністю у 10 років та чому тільки на Майдані???Коли "Беркут" розганяв натовп, хлопці самі кидалися під ті дубинки тільки щоб захистити дівчат, що стоять позаду. Чому ми не бачимо цього у повсякденному житті? Чому така байдужість та інертність до всього??Чому такі заклики як "разом ми - сила" та "слава Україні" лунають тільки сьогодні та тільки на Майдані? Чому для нас це залишається тільки вигуком, на який неодмінно треба зреагувати бурними оплисками? Зрозумійте, що дійсно, тільки разом ми сила. А щойно зрозумієте - починайте діяти. Укріплюйте свої родинні зв"язки, підтримуйте своїх батьків та родичів, познайомтеся вже нарешті зі своїми сусідами, хоч на свому поверсі! Будьте небайдужими та не відгороджуйтеся від усього світу у "своїй хаті зкраю". Якщо кожна людина увечорі буде запитувати у самого себе "а що я сьогодні корисного зробив?" і зможе знайти хоч одну відповідь на це питання - то у нас і без усяких там ЄС буде все добре. На яку корупцію ми жаліємося, якщо самі "даємо відкат" направо і наліво? Чи багато серед нас людей, які сьогодні не дають хабарів та тим самим хочуть поламати "систему"? А це можливо, повірте, на сьогоднішній день є багато країн, в яких рівень корупції хоч і не нульовий, але хоча б припустимий. Досит ьговорити, що у нас так завжди було і так завжди буде, бо в наших силах це змінити.Коли я чую "слава Україні" у мене всередині все перевертається, моє серце переповнюється гордістю. Але таке розхоже сьогодні в інтернеті "я українець, я не хочу нічого робити, я хочу пишатися" - оце дійсно про нас)) Любов у серці треба підтверджувати діями. Любіть Україну, любіть по-справжньому та вчіть своїх дітей її любити. Коли вже ми почуємо як у школах кожен навчальний день починається з "слава Україні!". Хай кожен почне з малого.. Я ось, наприклад, нарешті прийняла рішення спілкуватися тільки українською з тими, хто її розуміє, чого і вам бажаю. Мені насправді важко, бо так склалося, що у моїй родині завжди говорили російською мовою, але мої діти будуть говорити українською і я повинна бути для них гарним прикладом.Мені дуже сподобалося гасло Майдану "у нас п"яних немає". Чому не перенести це гасло у повсякденне життя? Так, у нас завжди пили та будуть пити, але це не нормально, коли рівень алкоголізму сягає загальнонаціональних маштабів.Ми можемо використати ситуацію, яка сьогодні склалася в Україні для цілей, набагато більш значних, ніж просто зміна уряду. Народ піднявся, у народу зараз є бажання щось робити, тож хай кожен прийме для себе рішення змінити щось на краще у своєму житті, незалежно від результатів революції. Не дайте цій іскорці у вашому серці погаснути, так нічого і не змінивши. Ніхто не просить кидатися на амбразуру. Просто припиніть використовувати нецензурні слова, чи харкати на землю чи, вибачаюся, ходити у туалет в кущі посеред міста.Про все це говорять зпоконвічно і я нічого нового тут не написала, і хай мені говорять, що у цих питаннях послухають кого завгодно, тільки не мене, але про це треба говорити. Людина - істота з короткою пам"яттю і як би життя нас не вчило, з часом ми забуваємо, тож ми повинні нагадувати один одному, що ми народ, а не купка окремих індивідуумів і що разом ми все зможемо.Прошу вибачення за "багато літер" та дякую за увагу [+sign]Не надо бояться больших расходов. Надо бояться маленьких доходов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пушинка. Эпизод 6. Перезагрузка()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы ж на елку собирались? [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.Уильям ТеккерейНет, как мама готовила, стирала, убирала никто не видел, а как мама села за компьютер – так все увидели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) А Вы дочитали?! (-) ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давышо:) Но вектор понятен:) Я после матюков Пушинки в одной из тем применяю скорочтение к ее назидательным постам:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я думала, что это к нам уже Ющенко пожаловал:) По теме: хорошо сказали, присоединяюсь)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Садитесь, Пушинка! Пять! (-) [+sign]www.malasha11.livejournal.com (строительство, дизайн интерьеров, декор)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

много букофф, все не осилила ... но общий вектор ясен ..[+sign]**Когда человеку лежать на одном боку неудобно, он переворачивается на другой, а когда ему жить неудобно — он только жалуется. А ты сделай усилие - перевернись! /М.Горький/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Интересно, всегда думала, что у мусульман Аллах. А у них тоже Господь оказывается. :-) Теперь я знаю, почему в русских текстах у вас обычно больше ошибок. Вы ж украиномовна. :-)))) Ну порадовали. :-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я эт.. ниасилила))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вы мусульманка???? О_О Помню ваши религиозные христианские посты - вы перешли в другую веру? Или это цитата и чужой текст постите? [+sign]Осень время поэтов и задумчивых женщин, время, когда кренится чаша весов и необузданная ярость жизни идет на убыль. Осенью оседает пыль. Пыль переживаний, бьющих по оголенным нервам, пыль безумных идей и почти начатых свершений. Осенью остывает небо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

начала читать и мозг закипел, вы там детей собирались воспитывать на этой земле, так следите, чтоб у них не было такой зависимости как у вас от общественного мнения в интернете от незнакомых вам людей, зачем нам кто вы и чем вы живете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Как давно Вы мусульманка? [+sign]Nemo me impune lacessit.Не задавайте мне вопросов, и я не буду вам врать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))))))))))))упала под стол)))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

видимо с утра стала)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так то гугл с укр переводит наверное)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я думала Ющ зарегился на ликаре. И слог егойный )) [+sign]...и тут я вспомнила, что всю жизнь была без ума от французских архитекторов!Привет! В девичестве я была Серной ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, згодна!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 я тоже так подумала)))) [+sign]Всё возвращается...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в коране вроде встречается слово Господь, когда-то читала давно, но уже не помню точно.Но суть то в том если общаться с мусульманами - то в диалоге с христианами и т..д. они будут говорить чаще все-таки Бог, а не Аллах[+sign]**Когда человеку лежать на одном боку неудобно, он переворачивается на другой, а когда ему жить неудобно — он только жалуется. А ты сделай усилие - перевернись! /М.Горький/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Аллах - это Бог по-арабски.Анголоязычные мусульмане обычно говорят God
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1)))(-) [+sign] Говорит маленькая парижанка: - Чтобы встретить жениха, девушка должна выходить на улицу веселая и накрашенная, потому что, если она идет ненакрашенная и грустная, все сразу понимают, что она уже замужем.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вітаю! [+sign]Все мы ветви одного дерева.Чужих детей не бывает.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Перепрошую, а це має якесь значення? [+sign]Не надо бояться больших расходов. Надо бояться маленьких доходов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:0))) [+sign]Разбилась рюмка - к счастью, разбилось счастье - к рюмке.Свою жену не ругаю, её никогда я не брошу, это ведь со мной она стала плохая, а брал-то я ее хорошей. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение