Звернення керівництва Федераціі змішаних єдиноборств ММА України

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Звернення керівництва Федераціі змішаних єдиноборств ММА України Опубліковано: 30 листопада 2013 Шановні тренери, спортсмени, представники та члени Федерації!Дорогі колеги та представники інших федерації спортивних та бойових єдиноборств!Друзі!Звертаємось до Вас з приводу ганебних подій та інцидентів, що мали місце при проведенні мирних мітингів, демонстрацій, зібрань громадян та громадянських акцій.Спортивна громадськість України та керівництво Федерації гнівно засуджує ті методи та засоби, які було використано стосовно мирних громадян України. На превеликий жаль, серед тих покидьків, що застосовували фізичну силу проти мирного населення, жінок та дітей було чимало молодиків спортивної статури, які називали себе «спортсменами».Бути спортсменом - це бути гордістю своєї нації, своєї держави!Це – бути сильним не тільки тілом, але й духом!Спорт – це, передусім, чесна боротьба з рівним собі супротивником. Важко назвати спортсменами жменьку тих негідників, що за гроші застосовували свої бойові навики проти літніх людей, жінок та дітей. Ганьба їм та осуд!!!Федерація змішаних єдиноборств ММА України закликає всіх спортсменів неухильно дотримуватись КОДЕКСУ ЧЕСТІ БІЙЦЯ, утриматись від участі в завідомо неправомірних діях, не застосовувати набуті навики будь – де, окрім спортивних арен!Попередьте своїх знайомих та друзів по заняттях спортом не йти проти свого народу, не виступати сліпим знаряддям у руках тих, хто шукає в подібній ситуації сумнівний політичний зиск!Федерація, в свою чергу, жорстко та послідовно домагатиметься довічної дискваліфікації, позбавлення спортивних звань та анулювання ліцензій тих спортсменів чи тренерів, які будуть помічені у подібних ганебних акціях у подальшому.З повагою,Президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України Д. Христюк[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прислухайтеся до слів і передайте іншим! и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

апну
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап ()[+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up b[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ап [+sign]Хорошие девочки делают то же, что и плохие. Только хорошо.Я дышу радостью. Нет большей сладости - жить (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

!!!!!!!!!!!!!!!!! [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибі за ап м[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бэсполезно, хто был бандюком в душе - бандюком и останется(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вірю, що молодь може змінитися м[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах