Стосунки з мамою, в шоці...

106 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Стосунки з мамою, в шоці... коротше, після довгого сидіння домогосподаркою була знайшла собі роботу. В принципі,мені відразу було ясно, що в цьому колективі я не приживуся, витерпіла чотири місяці і аж оце звільняюся. У день написання заяви, ввечері, звоню мамі і задаю простісіньке чергове питання: є в тебе по знайомству якась робота чи нема. Ну я МУСИЛА про це спитати - є то є, ні то й ні- ВСЕ! На що замість "так" чи "ні" отримую фразу: "я тобі вже казала (а я те вперше чую, до слова), що поки ти собі не зробиш гарні зуби, я навіть питатися ні в кого ні про що не буду". Кажу: "не треба приплітати сюди те, що не ліпиться". Ладно. Людина з якоїсь причини вже не перший тиждень не може доїхати і особисто привітати онука (якого реально няньчила немовлям) з днем народження... Очікувала її завтра. Хоча до нашої розмови це очікування було з більш піднесеним настроєм з мого боку... Тим не менш. Сьогодні вже вона захворіла і знову не приїде. Блін, навіть тато вже зумів перехопити онука серед дня і привітати! От я навіть маю сумніви, що вона насправді захворіла-отакий кошмар... Ну чому ці розбалувані СРСР-ом, мамками-няньками, яслями й садочками батькі-що-не-відбулися так розчаровують.Ну що з цим робити!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

600 постов, кто больше? спорим на Мартини))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так а чего вы зубами не займетесь?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ура, вот достойная замена РК:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ 1, чем раньше - тем дешевле()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви в шоці від мами , а ми від вас щоразу )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не спугните, прошу)) Семелена - это как глоток воздуха))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Як завжди :) Каким боком зубы к работе и неприехавшая мама к СССР? [+sign]Мама Света (трое деток09.05.95, 12.02.02, 09.02.12)Сделаны с любовью :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уточняющий вопрос: как связать СССР, почему они разбалованы и почему "батьки-що-не-відбулися"?? (какая-то семейственность прослеживается:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я сюда не заходила, я сюда не заходила, я сюда..... [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)))) у мамы, наверное, нет другого метода заставить вас сходить к зубному) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы не оправдали маминых надежд. () [+sign] Я уважаю лень за то, чтов ее бездейственной тишиживую мысль питает почвамоей несуетной души. Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая. РаневскаяЧеловек, не умеющий быть довольным собой, вообще никогда и ниче[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Semelena вас не хватало.. споры про необходимость РК утомили.. вы как глоток воздуха. По теме.. зубы таки нужно делать , здоровье наше все)) [+sign]Хорошо там где хорошо, а не там, где нас нет.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а кстати, интересно, как автор относится к РК?))) шутка юмора, есличе))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оу..тут дело не в СССР:) просто у вас комплекс явный + обида на родителей + вы пытаетесь маму вписать в рамки "идеальной для меня мамы" + хотите быть одновременно маленькой девочкой и независимой от мамы взрослой. короче, это к психолоу))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я і так хожу до стоматолога і протезиста частіше, ніж мама. Останній раз я там була восени, лікувала кілька зубів і ремонтувала протез.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

раніше ніж що, у мене вже нема майже жодного непломбованого зуба .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так тут традиционно котлеты вперемешку с мухами ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и я, и я, и я, и я... возьмите меня с собой :)) ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не более трехста... в этот раз все еще более замысловато...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та ну. мове про те, що я якраз чекала на маму в ці вихідні. і в минулі вихідні. таку як є. і вона, повірте, далека від ідеалу, ото хіба що зуби кращі. але я її все рівно чекаю з радістю, поки вона не починає маніпулювати мною на дистанції, не вникаючі в мої проблеми. просто близька співчуваюча людина, без придирок і претензій - це якийсь невтілюваний ідеал? тоді так, це я "вписую в рамки", а не мене...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ничего. Поздравляю! Вы добились того, чего хотели.Насколько я помню Ваше отношение к маме, то неудивительно, что она так отвечает.Позитива Вам и радости. )))))[+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

200 Надоело[+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

именно та: вы каждый раз ее ждете с объятиями, а она ваших надежд не оправдывает))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

проходила мимо - моск сломала шо ж такое, это самое загадочное, всплывшее именно сегодня РК? Даже и представить не могла что РК никак не относится к БМ, БЖ, НМ, НЖ пока... не зашла конфой выше :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение