Девушки, кто подскажет, как с мобильного в германию позвонить?

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

автор, спросила у сестры, цитирую: haj perewiryt 4y w jiji telefoni ne showanyj nomer pry dzwinkah - todi sms NE widprawljajutsja. a tak to abo 0049157... abo +49157...---bo 0 pered 157 w nime44yni ce wyhid na mizhmiskyj/abo mobilnyj zwjazok tak jak ty i napysala
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

т.е. если у вас скрытый номер - могут быть проблемы, я так поняла
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

При дзвінках закордон - так, можуть бути проблеми. При смс прихований номер не грає ролі.Як на мене, проблема в кількості цифр. Бо, на скільки я розумію, їх повинно бути 13, а не 12, як ми звикли.P.S. Точніше "При смс прихований номер не повинен грати ролі."
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про смс се стра написала: ale todi WSI sms ne widprawljajutsja - u mene take raz bulo - ja nawit w awtoryzowanu nokia-to4ku hodyla
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

треба набрати : +49157... для смс тільки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а телефонувати? мені вже просто цікаво
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо. Набирала. Не отправляется. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Як саме не відправляється? Залишається не відправленим, чи приходить повідомлення, що смс не доставлено?Якщо перший випадок, то проблема не з номером. А з послугами, які Вам дозволені чи мобільним. Для вирішення я б спробував відправити смс куди-небудь за кордон. Спробував би інший мобільний.Якщо другий, то 100% варіант - попросити, щоб з Німеччини відправили смс з того самого номера і потім зберегти номер в записнику телефону.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

При отправлении смски пишет - Ошибка передачи. Я уже сегодня попрошу сделать так, как Вы сказали - отправить мне из Германии смску, чтобы я сохранила номер. И на него уже буду в дальнейшем отправлять сообщения.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не думаю, що це допоможе.. Принаймні, Ви будете мати 100% вірний номер. Але помилка, яка виникає - це помилка передачі смс не до абонента в Німеччині... А до смс-центра Вашого оператора.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да? Оператору позвоню тоже. Спасибо ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ап, ну что, дозвонились?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение