Хто може пояснити по приватизації.

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хто може пояснити по приватизації. Ситуація не моя, але у тих людей нема Інету.Квартира видавалась на сім"ю: тато, мама і 2 їх дітей вже давно дорослих.Тато, мама, донька з зятем проживають у квартирі. Син прописаний тільки.Тато недавно помер, на ньому був особовий рахунок. Тепер донька згодна приватизувати квартиру тільки якщо її приватизують і на зятя (тобто її чоловіка) і тільки за умови, що особовий рахунок буде виключно на ньому.Звісно, що мама і син проти такого, тобто проти приватизовувати квартиру і відкривати особовий рахунок на людину, яка ніякого стосунку до цієї квартир не має. Донька в свою чергу цим шантажує, і взагалі від приватизації відмовляється.Що можна зробити в цій ситуації? Чи можна приватизовувати без згоди всіх проживаючих, може не всю, а хочаби частину квартири? Чи можна якось виписати цього зятя і приватизувати? [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мать может приватизировать свою часть и (наверное) часть покойного мужа, брат свою, четверть - пусть висит на балансе государства. дочь в таком случае - в пролете. но это ее выбор. так дочери и передать. это по логике, а по закону - юристы подскажут
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

боюсь, не совсем так. приватизируют только на тех, кто прописан, и даже. если через суд выделять свою долю. то она будет рассчитываться из тех, кто прописан, т.е и из расчета мужа дочери (он же ж прописан?)т.о. чтобы приватизировать, нужно обратится в суд, суд выделит половину квартиры (матери и сына) и они уже ее приватизируют, а дочь с мужем уже будут приватизировать на себя когда им будет угодно.у дочери есть дети? по ходу, если уже есть дети и они тоже прописаны в этой квартире - доли участников приватизации значительно уменьшаются.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уже нет такого правила с прошлого года
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні,дітей у них ніби нема, я взагалі логіку не доганяю, що їм дасть те що вони не будуть приватизовувати взагалі [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, правда, тобто приватизують на тих кому орден видавали? [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а куди з цими питаннями взагалі підійти, просто люди не багаті, юриста їм найняти дуже накладно мама-пенсіонерка, а син в іншому місті живе і взагалі по-натурі не пробивний. А зять колишній міліціонер. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

взагалі цю квартиру можуть відібрати ,так як власник житла помер ,якось так а так приватизація йде на всіх прописаних
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і за роз*ясненнями треба йти у районний відділ приватизації .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

приватизация осуществляется на всех зарегистрованных в равных долях Нет никакого преимущества одних перед другими. Согласие всех зарегистрированных нужно. Обычно в неприватизированные квартиры не прописывают нежелательных родственников, претендующих на приватизацию. А зятя конечно можно и "выписать", но он же будет сильно против. Если не договоритесь, то квартира останется неприватизированной.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у кожному районі є відділ приватизації, він знаходиться при Райдержадмiнiстрацiї.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я запитала, там навіть діти є, але вони принципово не хочуть приватизовувати взагалі, хоч інші згодні навіть на всіх них розділити приватизацію.тобто приватизовувати не хочуть взагалі, навіть на дітей власних, але хочуть, щоб особовий рахунок був на зятеві. Позиція сама по собі дивна.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я так понимаю, что нежелающие приватизации рассчитывают пережить желающих или боятся последующей продажи квартиры . Других аргументов не вижу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а хз, було би ще зрозуміло, якби ця донька хотіла оформити рахунок на себе, а то на чоловіка() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не, ну зачем людей пугать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение