Хелп! що таке віхола?

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хелп! що таке віхола? виявляється, дитя не знає, що таке віхолаза рік забула :) а рукомаханням не пояснитикиньте в мене посиланням, кому не жалко! :)на роботі ютуб забанилипояснюю: треба дитині пояснити наочно (показати)оце - віхолабо у неї немає уявної "картинки", яку можна до слова "приліпити"а без того слово - просто звук (і тоді замість "фортуни-лотереї" виходить у пісні "каструля-батарея" :) )[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так завірюха-не?:) озадачили)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне кажется это какое то транспортное средство:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

синоніми але де її взяти, снігу ж немаєа те, що випало колись-там-дватижнітому...у віршику "вітер віхолу здійма"можна зробити із клаптиків паперу і вентилятора, але потім я їх по квартирі не зберу [+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ВІршик для дитини Баба Віхола, сива ВіхолаНа метільній мітлі приїхала.В двері стукала, селом вешталась:— Люди добрії, дайте решето!Ой просію ж я біле борошно,Бо в полях іще дуже порожньо.Сині пальчики — мерзне житечко.Нема решета, дайте ситечко!Полем їхала, в землю дихалаБаба Віхола, сива Віхола...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую :) то ви зі ступою переплуталисиноніми: завірюха, заметіль, хуртовинарос. варіант: метель[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ща глупую вещь скажу))))))))))))))))) пенопласт и вентилятор( капец дому), а лучше подождите немного, я думаю снегу быть!!!!!!! О! "С легким паром" куча моментов с"завирюхой", и качественной такой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

точно. пошукаю дякую![+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)) ну вообще шикарный детский вариант -фильм"12 месяцев", там и про нашу зиму есть((( у меня на даче анютины глазки цветут!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я подумала от англ vehicle:))))))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ще бабуся казала "хурделиця"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Как раз в тему - цитата + "Є у ній хурделиця, віхола, завія,Завірюха, хуртовина, хуга, заметіль." (О. Підсуха, "Мова")[+sign]Ощущение бесконечного океана времени не покидает тебя до тех пор, пока все, что с тобой происходит - происходит впервые.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Разновидность метели)))) [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

є в ній ліс, лісок, лісочок, пуща, гай, діброва, завіруха, хуртовина, хуга, заметіль. соррі, написала і побачила, що віхоли нема:)) перечитайте дитині вірш Лесі Українки "Ой, яка чудова українська мова":)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

згадала чистомовку: Віхола віяла-вітрила, снігом село завіяла-завалила .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

метелиця така [+sign]***моя почта[email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую і вам, проте це - трошки не те ви бачили мультик "Ракушка" про Тушканчика та Дикобраза? Де Тушканчик намагався Дикобразу (що все життя прожив у пустелі) пояснити, що таке море?От і тут такДоні потрібно наочно показати, як це вітер може здійняти віхолу[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вьюга. [+sign]"И скучно, и грустно, и некому..." ))) М.Ю.Лермонтов[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по результатах дня: троє, вибачте, четверо з шести людей читають тільки назву теми для написання відповіді :) не в образу, але видно, що далі назви не прочитали :)[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

наглядный пример того, как обычно отвечают на форуме ;) а по теме, к сожалению, не помогу :([+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Може, треба тему формулювати по іншому? ;) Спробуй з борошном (сіяти крізь сито і злегка дмухати, щоб розвіювалось) або з сіллю, тільки так, щоб потім прибрати можна було ;)Та й у віршику (декількома відповідями раніше) сніг порівнюється з борошном.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Лично я занята шибко и текст всего поста не читала. формулируйте четче, без вступлений [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в новогодних мультиках должно быть... только я уже их позабывала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ааааааа, караул!!!! Что это?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

синонімічний ряд :) класний, насправдіми можемо втерти носа ескімосам!!! :)[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение