Роль жінки у радянському кіно

69 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ну могобыть-могобыть, смотреть не могу ничего из этого. ..[+sign] У меня - идеальный муж, идеальный ребенок, идеальная свекровь. Просто у меня - идеальная шизофрения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вспомните, как она зятя психологически мудохает? ;) Не, там явно можно фрейдам порыться... ;)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мне не нравится Зимняя вишня, и никогда не нравилась, и не нашла я там ничего такого, что ценится в кино а роль женщины в советском кино - она точно другая. Это я Вам как дипломированный кинокритик говорю:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

какая роль женщины в советском кино? как Галина Ермолаевна Пересветова))? мне тож не нравится Зимняя вишня, и сюжетец никакой, да и Сафонову я не понимаю ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"Секс і місто" - це ж зовсім інша епоха, зовсім інша країна, хіба можна порівнювати я теж дивилася, чудуючись.по-перше, в Америці сравді повно чоловіків, набагато більше, ніж у нас. я читала в інтернеті свідчення очевидців - на одну симпатичну жінку і барі припадає 5-6 пристойних чоловіків! Моя подруга, у якої в Москві не було жодного вболівальника, в США моментально вийшла заміж! Дуже вдало при тому.ну і трохи перебільшили вони, можливо.але ця тьотька, Керрі, вона ж повністю інфантильна. мене вразила серія, де виявилося, що вона, не маючи нічого за душею, крім 100 пар туфель по 400 доларів кожна, подалася в банк з наміром купити житло. А коли їй сказали, що вона наївна дурочка, вона була дуже вражена. В нью-Йорку таких дур, мабуть, більше нема, крім неї :).та й взагалі - інший світ! (два мира, два детства)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Щось знайоме, але персонажі не можу уявити може, я цей фільм і не бачила, просто сюжет типовий для радянського кіно. Взагалі мені здається, що у 80-ті роки чоловіки були якість сміливіші, впевненіші в собі, і жінки могли собі дозволити набагато більше - їм приділяли набагато більше уваги, хотіли їх, добивалися всіляко, а вони тільки перебирали. 90-ті всіх підкосили, і з тих пір нормального чоловіка стало важко знайти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, в мене теж такі самі враження. Начебто вона захотіла забагато і її життя покарало. гидотний сценарій. якийсь збоченець придумав.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я два фільми бачила з тими самими акторами - Дороніною і її партнером забула, як його прізвище. І обидва вони були просто тупі. Страждання героїв були абсолютно незрозумілі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Маленькая Вера - прекрасне кіно по наше реальне життя це був фільм-прорив. Справді чесний, де на фоні цікавого сюжету просто показали життя наше "задрипане" - як мамаша весь час крутить банки і пхає синові варення, папаша п"є і кидається на людей з ножем, заяву забирають з міліції, щоб не лишитися без кормільца, а дочка не знає, чого вона хоче, але знаходить себе поки що в любові і віддається їй на повну силу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да, це точно (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А про що там? нагадайте мені, будь-ласка (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, ті самі часи, у чомусь подібний сюжет і такий самий радянський ірраціоналізм. Цей фільм мене просто бісив своїю неправдоподібністю. Вам здається, так могло бути?а як вони могли б усі гарно влаштуватися (і більшість людей на їм місці так би і зробили), якби вони всі не були такі екзальтовані! Ну виявляв би він симпатію до цієї молодої блондинки, вона б навіть зрозуміла, чого він розлучатися не хоче. Для чого ж було відверто говорили ії "ну не люблю я тебя, не люблю". Невже так важко було промовчати і чисто по-людськи поставитися до неї прихильно? І всем було б добре - і жінці, і йому, і дитині, і блондинці.Впевнена, що більше ніхто, крім мене так не думає :), бо більшість людей теж ідейні, а я ні. Зрештою, може, у них все і вирівнялося, лише блондинка залишилася з розбитим серцем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А яка?? Мені теж не подобається Зимняя вишня, але, по-моєму, там є те, що цінується в кіно - сюжет, драма, етична проблема, дурні вчинки, близькі до життя характери і ситуації, несподівана розв"язка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Девушка всю жизнь любила одного парня. Он женился на другой. Несчастный случай на лесорубке, он остался лежачим больным. Жена ушла в загул. Девушка приехала и стала ухаживать, он выгонял, кричал, хотел умереть. Она его выходила, и потом хеппи енд.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, да.. фильм кошмарный(( /[+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну он еще и переспал с ней, а потом женился на другой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ов-ва)) вот это рецензия...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Знаете, мне судьба "сладкой женщины" никогда не казалась трагичной. Ее в собственном гнездышке "принижує красень Янковський", а скольких чудесных и душевных в свекровиных закутках "принижують" далеко не янковские? ;)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дааааа????!!! Вот сволочь!!! Не, этого я не помню...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение