Брачный договор(Юристы, загляните пжлста)

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Брачный договор(Юристы, загляните пжлста) Сестра с МЧ хотят пожениться, но он хочет, чтобы она подписала брачный договор (составлен нотариусом жениха). Я туда не лезу, но она попросила посмотреть договор. Прочитала я его и как-то мне так гаденько......но, может, я что-то неправильно поняла?Мои выводы: она, в случае развода, забирает свои трусы и носки и валит на все 4 стороны. Или я ошибаюсь?ІІ.1. Цим ДОГОВОРОМ ми підтверджуємо, що належне нам майно ми поділяємо на таке, що має статус ОСОБИСТОЇ ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ ЧОЛОВІКА та ДРУЖИНИ, та на таке, яке є СПІЛЬНОЮ СУМІСНОЮ ВЛАСНІСТЮ ПОДРУЖЖЯ.При цьому під “майном” ми, ПОДРУЖЖЯ, розуміємо: будь-які речі, як рухомі, так і нерухомі (в тому числі, але не виключно, - садиби, окремі житлові будинки, квартири, інші об’єкти нерухомості, земельні ділянки, цінні папери, автомототранспортні засоби тощо); грошові кошти незалежно від того, у якій валюті вони існують; будь-які майнові права, а саме:- права на частки у статутних капіталах господарських товариств; - прибутки (дивіденди);- права на акції та/чи інші цінні папери; будь-що інше, що відноситься до майнових корпоративних прав того із ПОДРУЖЖЯ, хто є учасником господарського товариства; права вимоги за грошовими та/чи іншими зобов’язаннями.ІІ.2. ОСОБИСТОЮ ПРИВАТНОЮ ВЛАСНІСТЮ кожного із нас, ПОДРУЖЖЯ є:а) грошові кошти, внесені ЧОЛОВІКОМ або ДРУЖИНОЮ на його/її особистий рахунок у банківську (кредитну) установу незалежно від джерела походження грошових коштів та часу відкриття/поповнення рахунку;б) майно, набуте ЧОЛОВІКОМ або ДРУЖИНОЮ за час шлюбу, але на кошти, які належали йому/їй особисто, якщо цей факт підтверджено в установленому порядку;в) майно, набуте ЧОЛОВІКОМ або ДРУЖИНОЮ до шлюбу;г) майно, набуте ЧОЛОВІКОМ або ДРУЖИНОЮ за час шлюбу, але на підставі договору дарування або у порядку спадкування;д) нерухоме майно, автотранспортні засоби, що вже придбане ЧОЛОВІКОМ або ДРУЖИНОЮ за час перебування у шлюбі чи буде придбаватися у шлюбі на ім’я одного із подружжя будь-яким способом, відмінним від дарування чи успадкування, в залежності від того, на чиє ім`я майно зареєстровано або визначене, як спільна часткова власність;е) житло, набуте одним із подружжя під час шлюбу внаслідок приватизації державного житлового фонду, та земельні ділянки, набуті внаслідок безоплатної передачі одному з подружжя із земель державної або комунальної власності, у тому числі приватизації, є особистою приватною власністю того з подружжя, на чиє ім`я воно зареєстровано;є) речі індивідуального користування, в тому числі коштовності – навіть тоді, коли вони придбані за спільні кошти, і незалежно від часу придбання (як до шлюбу, так і у шлюбі);ж) речі професійних занять, придбані за час шлюбу для одного з ПОДРУЖЖЯ;з) премії, нагороди, одержані кожним із нас за особисті заслуги незалежно від часу придбання (як до шлюбу, так і у шлюбі);і) майно (речі та майнові права) та/або грошові кошти, отримані кожним із нас як відшкодування збитків, відшкодування втрати (пошкодження) речі, яка належала ДРУЖИНІ чи ЧОЛОВІКОВІ, відшкодування завданої моральної шкоди, страхові виплати тощо;ї) дохід (дивіденди), плоди, приплід, продукція, що приноситимуть майно (речі та майнові права, в тому числі корпоративні) та грошові кошти, котрі нами, ПОДРУЖЖЯМ, віднесено до особистої приватної власності.Ми погоджуємося з тим, що на майно, яке є особистою приватною власністю кожного із нас, за будь-яких умов не поширюються положення глави 8 Сімейного кодексу України (у тому числі ст.ст. 60, 62 СК України) та ст. 369 Цивільного кодексу України. Ми, ПОДРУЖЖЯ, також домовились, що при укладенні договорів купівлі майна (як рухомого так і нерухомого), кожен із подружжя має право діяти самостійно. Додатково згода іншого подружжя на укладання договорів купівлі-продажу не потрібна.У випадку розірвання шлюбу, придбане під час шлюбу майно залишається тому з подружжя, на чиє ім`я воно зареєстровано, а те, що придбане як спільна часткова власність – розподіляється відповідно до часток у праві спільної частковохї власності.ІІ.3. Своєю особистою приватною власністю кожен із нас, ПОДРУЖЖЯ, володіє, користується і розпоряджається на власний розсуд, вчиняє будь-які дії щодо свого майна, не узгоджуючи питання із ЧОЛОВІКОМ (ДРУЖИНОЮ) навіть за умови, якщо за час шлюбу таке майно істотно збільшиться у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат одного з нас або й обох.ІІ.4. Спільною сумісною власністю ПОДРУЖЖЯ є:а) будь-яка річ, набута за час шлюбу, і не віднесена нами, ПОДРУЖЖЯМ, до особистої приватної власності одного з нас;б) будь-які майнові права (в тому числі корпоративні), набуті за час шлюбу, і не віднесені нами, ПОДРУЖЖЯМ, до особистої приватної власності одного з нас;в) заробітна плата, пенсія, стипендія кожного із ПОДРУЖЖЯ, одержані або нараховані у період знаходження у зареєстрованому шлюбі;д) будь-яке інше майно, набуте у шлюбі та не віднесене нами за цим договором до особистої приватної власності.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а кроме вышеупомянутых сокровищ, у нее что-то есть в исходном? а детей у них не будет??[+sign]Я не волшебник, я только учусь )[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, квартира в которой она сейчас живет с мамой, останется ей. Детей планируют. Нет, я согласна с тем, что все, что было приобретено до свадьбы- его собственность. Меня напрягают условия договора в браке.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нормальный договор, вроде даже типовый
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Типичный брачный договор Вопрос не в содержании договора, а в том готова ли ваша сестра жить именно на таких условиях с этим мужчиной. Есть тип женщин для которых брак это обязательное содержание жены, соответственно в случае развода - все нажитое имущество женщина планирует разделить пополам, то есть изначально рассчитывает на мужчину как на того, кто будет содержать семью и таких, конечно, большинство. Есть тип женщин для которых содержание ее, как жены мужем не имеет никакого значения (например у нее богатые родители или свой капитал или есть своя карьера и уверенность в завтрашнем дне независимо от мужа рядом) - тогда нет никаких причин не соглашаться на данный контракт, потому как кроме любви и заботы ей от мужа больше ничего не нужно.Чего хочет ваша сестра от брака - от этого стоит и исходить в решении подписывать данный контракт или нет и вообще выходить ли за этого мужчину замуж.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та он-то типовый, но..... он был женат, есть сын. В браке была куплена машина(его деньги), квартира(80% его деньги) и участок земли под Киевом, на котором сейчас строится дом(дом за его деньги).Квартира недалеко от центра осталась БЖ, участок и машина- ему.БЖ за горло держит, чтобы и дом он подарил сыну. он согласен на половину, а вторая половина его, на которую опять-таки сын будет претендовать, как наследник, в случае чего.то есть, я к чему веду, что в случае развода по этому договору она ни на что не имеет права. А как же время декрета?Дохода у нее не будет, соответсвенно денег для вложения в какую- либо покупку тоже.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да я его тоже понимаю, но он реально позволяет это делать. Кстати, договор заключить он хочет с подачи БЖ. она сильно за дом переживает и выедает мозг.Нет, она красавица, конечно: квартира-ей, дом-сыну, деньги на содержание ребенка получает и помимо этого еще другие крупные расходы на ребенка делятся пополам. Лично я, имея двоих детей, считаю, что это слишком.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так не Вам и замуж идти) а вообще шкуру неубитого медведя уже поделили [+sign]Она была умной женщиной.. пока не влюбилась..(с) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сестра на Ликарь не ходок, а мнение со стороны интересно услышать(ей).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну что я могу сказать, тут его добрая воля) БЖ защитила интересы ребенка, не один год же прожили, и свои молодец, отстоялану а что сестра, прописать защиты интересов будущих детей - можно попробоватьа вообще не совсем понятен посыл) сестра что теряет? или брак нынче доходное предприятие? )) пусть тогда торгуется и замуж не идет пока не подпишет))[+sign]Она была умной женщиной.. пока не влюбилась..(с) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дом строится после развода лично на его деньги. Этот участок решением суда принадлежит ему. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну они уже не дети- за 30 обоим, но вот да- она думает о будущих детях.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение