Чи є онуки спадкоємцями?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Чи є онуки спадкоємцями? Прошу допомоги у юристів.Ситуація така: мій батько помер рік тому, його мати ( моя бабуся) 2 місяці тому.у бабусі було 3 дітей - мій батько (покійний) син і дочка., дочка написала відмову від спадщиниПитання, чи маю я право на частину бабусиної спадщини?П.С. будинок в селі, важливий як память.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо заповіту не було, то єдиним спадкоємцем за законом + буде живий син.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

допишу: хоча є і інша судова практика () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ще допишу) це за правом представлення () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

имеете по праву представления получить ту часть, которую получил бы Ваш отец,если бы был жив
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У вашому випадку - так, за правом представлення, читайте ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ Глава 86 СПАДКУВАННЯ ЗА ЗАКОНОМ Стаття 1258. Черговість спадкування за законом 1. Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. 2. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття, крім випадків, встановлених статтею 1259 цього Кодексу. Стаття 1266. Спадкування за правом представлення 1. Внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=20&nreg=435-15Треба звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини, туди де ваша тітка написала відмову від своєї частини спадщини, i подати особисто заяву про прийняття спадщини.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ 1 сама оформляла на себя половину бабушкиного дома (папы тоже нет), другую половину оформили на второго сына бабушки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за допомогу!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

неправильно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение