а як стати більш рішучою?

22 сообщения в этой теме

Опубликовано:

а як стати більш рішучою? більшість свого життя провела "на плаву", або ж з більшим чи меншим успіхом перекладаючи прийняття рішень на інших.Зараз життя майже щодня тиця мене у цю помилку, причому рішення доводиться приймати не на рівні "яку спідничку вдягти", а у більш суттєвих для мене сферах.Як перевершити власну слабкість і стати рішучішою?(згадуючи себе-до-школи, себе-у-школі і себе-після-школи бачу суттєвий прогрес, проте, очевидно, недостатній для себе-сьогодні)[+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Для початку один раз на не дуже глобальному рівні спробувати прийняти рішення абсолютно самостійно. Побачити, що небо на землю не впало, більше того, все добре...Відганяти від себе думки про те, що "а от якби...." та "мабуть, треба було вчинити по-іншому"...Ви маєте право на власну думку і на власні рішення. Для Вас важливі і для Вас особисто обґрунтовані на 100%
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і ще..взагалі це досить комплексний момент я пройшла через це у робочих моментах переходу від "виконавця завдань" до "приймаючого рішення". У другому випадку це ще і більша відповідальність. Тому, особисто для мене важливо було у кожному випадку розуміння того, що я ГОТОВА бути відповідальною за свої рішення. Яким би не був результат. Найважче, - почати. А потім, - от побачите, і самі на себе іншими очима будете дивитися.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Як це не страшно, але... силувати себе. По-суті, невпевненість - це страх. А найкращий метод позбутися страху - йти йому назустріч. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви, часом, не Терези за гороскопом)))?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

коли я ще вчилася в школі+ я терпіти не могла і абсолютно не розумілася в такому предметі, як фізика. дзвінок на цей урок викликав у мене панічний страх. і знаєте, що я робила? варто було викладачеві задати якесь теоретичне питання, як я першою з-поміж усього класу піднімала руку. вставала - і говорила, говорила, говорила все, що знаю, все, що пам"ятаю)))) зрештою, з фізики в мене завжди було "5")))так що раджу вам свій спосіб: примушувати себе робити те, що викликає найбільший спротив і страх.тобто якщо я знаю, що на роботі терпіти не можу обдзвонювати потенційних клієнтів, умовляти і т.д. - я примушую себе робити саме це. зростає ваша впевненість у собі, повага до себе, а зрештою - і загальна сила й рішучість
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сорі, то було в головну))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, я - Рак [+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

почати - я вже почала через те, що тема стосується не абстрактних "клієнтів" а цілком конкретних людей.І, можливо, через те, що стоять якісь "блоки" на певні моральні вчинки, а на їх подолання моєї рішучості якраз і не вистачає. Ну і самі по собі ці "блоки" не дають можливості адекватно оцінити наслідки прикладання сили з тієї чи іншої сторони проблеми.[+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Выступить на сцене:)) Хоть на малой... или на презентации. Прыгнуть с парашютом или полетать на параплане... [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана...---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

виступала. презентації робила, розказувала, диплом захищала :) на параплані, щоправда, ще не літала - страшно за можливі наслідки (трохи працюю в цій сфері, начилалася...)Мабуть, глобальне "нерішучість" зараз таки більше гальмує перед блоком "родина", певними моральними принципами, якими я ще не готова поступитися... але і плисти далі за течією теж уже нікуди.Як себе до подолання цього блоку підштовхнути? Якщо я бачу наразі виключно тупикові рішення.(попереджуючи запитання - так, уже розлучена)[+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Для мене+ рішучість=відповідальність за свої вчинки. До недавнього часу почувалась так само як і Ви, тому що не відчувала совєї самостійності, свободи.... Трохи свободу дали гроші))) я стала внутрішньо більш незалежної, що потянуло за собою рішучість... Вона не приходить сама по собі, це комплексне явище)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

со смазанными скипидаром пятками )) [+sign]Не люблю выбирать из двух зол меньшее: уж очень бедный ассортимент.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, зі зростанням мат. благополуччя якось відчуваєш себе вільнішою і рішучо-відповідальнішою. Проте зараз якесь чи то замкнуте коло, чи то просто всюди тупикові розгалуження ввижаються...Немає достатньої рішучості на круті повороти. Аби зробити зміни в А, потрібно Б, для Б - потрібно В, а В повністю залежить від стабільності А. (задумалась, чи правильно окреслила схему. У графічному відображенні мені взагалі думається легше, тож пішла малювати)Ну і все-ж таки означені вище блоки, які з одного боку стримують і варто їх посунути, а з іншого - боюся за наслідки, які мені, знову ж таки, вважаються надто безповоротними, хиткими...[+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а зачем? [+sign]С уважением, канапелька форума![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

здалося мені, у вас питання неправильно сформульоване)) а насправді вас турбують ваші "моральні установки",які "не дають" робити те, що давно хочеться...нє?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Для того, щоб приймати важливі рішення одноособово, швидко та вірно, потрібно, як на мене, бути професійно підкованою у сфері, де розгортаються обставини, що потребєть рішень. Іноді зовсім не завадить взяти тайм-аут і добре все обдумати, подивитись на ситуацію з різних боків, порадитись з кимось. В будь-якому випадку, пер ніж зробити важливий крок, Ви повинні розуміти наслідки, тобто знати щр буде в разі, якщо Ви щось зробите і чим загрожує, якщр не зробите. Наприклад я, читаючи договір, насамперед дивлюся родліл "Відповідальність сторін" :))П.С, Знали б Ві, якою ціною дався мені цей пост українською.... 8() :))[+sign]Люди как свечи. Либо горят пламенем свершений, либо идут в ж.пу..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"так больше нельзя" ситуація затяглася, підтримувати плавання по течії ні до чого не призводить.Потрібні зміни, але очевидні поки що надто ризиковані.Або я просто як завжди не хочу нічого міняти.[+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то я ще й підвищую україномовніть форуму :) тайм-аут затягнувся, на жаль.Намагаюся підкувати себе, але поки що далі, аніж "бла-бла-бла" діло не рушить.(мені теж інколи важко підібрати укр. вирази, проте я стараюся. гарна розминка для мізків)[+sign]"Очнувшись от своей игры, Орфей застал жену в объятиях Морфея"Ф. Кривин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

інколи варто ризикнути, але з розумом, звісно. Ще важливо мати шляхи для відступу, про всяк випадок. [+sign]Люди как свечи. Либо горят пламенем свершений, либо идут в ж.пу..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

людина може витримати найважче "як", якщо знає "навіщо"(с) погоджуюся з вельмишановною канапелькою форуму:-)головне, як завжди, мотиваціявзагалі, тут так багато складових, що я сходу, мабуть і не перелічу всі:-))1. ЧИЇ це моральні установки? ваші особисті? чи суспільні? чи вкладені мамою-татом?2. чи був у вас період їх переоцінки? етап свідомого прийняття?3. може, оце тепер він настав, той етап? варто приглянутися ще раз до тих моральних установок неупередженим поглядом і розглянути доречність їх у вашому житті?4. якщо ціль важлива і значима, якщо душа бунтує і опирається, то це є непрямим свідченням того, що ці установки таки чужорідні, не іманентні вам... Треба якось дати цьому раду))А рішучість тут, імхо, діло взагалі десяте... Якщо ціль істинна, справжня, то вона народжується разом із рішучістю до її досягнення - це непреложний закон буття
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Згодна, але страх не в усіх випадках. Наприклад, якщо це навіть незнайома людина, яка намагається з вами сваритися, а ви її боїтеся, то, звичайно, можна і треба з нею зустрітися і вияснити стосунки. А якщо це, наприклад, якась фінансова чи юридична процедура, а ви зовсім не тямите в тонкощах, то це зовсім інше. [+sign]Люди как свечи. Либо горят пламенем свершений, либо идут в ж.пу..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение