Літня депресія, або чим себе зайняти

25 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Літня депресія, або чим себе зайняти Останім часом замічаю, що ні від чого не отримуюю задоволення і нічого мене не тішить((( Це що літня депресія? Все роблю на автоматі, все таке одноманітне і розмірене. Розумію що одноманітність і стабільність це в принципі добре (суджу з того що довелося пережити в минулому) але розумію, що хочеться якоїсь приємної встряски) Постриглась і пофарбувалась - а радості ніякої, не те що колись 10 разів до дзеркала бігала. Прийшла до дому навіть в дзеркало забула роздивитись і полюбуватись. Купила нові босоножки, навіть по квартирі в них не походила((( А колись чуть спати в новому взутті не йшла) Стало все якесь прісне таке ... Чоловік старається, але він у мене не з тих, що буде дивувати і розважати, та й тільки після того як серйозно заявлю про "тему" тоді він нею цікавиться і думає, а так не замічає...Ніби відпустка намічається, і це не тішить, навіть не хочеться йти купальник і креми вибирати...Знаю, що є люди у котрих реально проблеми порівнянно з моїм ниттям, але так поганенько мені....

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а це не може бути відхідняк? у вас цей рік досить стресовий - чи не так? і переїзд, і купівля квартири? може, дайте собі лінитися-спати-їсти- відпочивати? відійдете, тоді знову з*явиться енергія. :)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

У меня к Вам вопрос: ребенок уже с Вами? или по-прежнему у бабушки?Извините, может я ошибаюсь, но помню, что кажется, Вы заводили тему насчет того, что дочка у бабушки живет.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Можливо і відхідняк, не залишилось ніяких емоцій а на роботі співробітниця замітила що я сама до себе говорила коли складала таблицю. Мене це так здивувало і насторожило. Завжди вважала, що люди які говорять самі до себе трохи того... А ще мені лень стало говорити і слухати людей...

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Займитесь спортом) После полуторачасовой тренировочки выходите на улицу и так радостно становится, что все позади уже))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

тоже хотела спросить [+sign]Он учил меня, а сам не умеет.[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так це була я) Не бачу сенсу забирати на літо її в Київ, вона там на природі , а у нас відпустки ще не має. Робочий день до 19.00. У вересні забираємо, вже в садок записали. А вчора трошки прихворіла, були у лікаря сказала, що нічого страшного і порадили ще раз море))) Може дійсно відпустка все виправить.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я заводила темку про спорт Дуже хотілось би, а сил в кінці робочого дня не має...Походила 2 рази в обох випадках стало мені погано...Я одразу з роботи забігла додому і поїла, а в другий раз навпаки на голодний желудок від обіду...Але думаю все таки на аквафітнес до нього у мене душа лежить)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

воно-воно радять спорт, бо там ендорфіни виробляються і енергія додається..мені не допомагає :) мені- спати, книжки читати (легкі), по дому на автоматі шуршати - організм сам розбереться, коли йому сили з*являться...Дивіться по собі :)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

І мені спати допомагає, але немає можливості зранку ледь сповзаю з ліжка а у вихіні доця в 7.00 як годинник) І спати мені не дає каже "мама вставай вже нічки нема))))"

Поделиться сообщением

Новые лекарства на сайте:

Опубликовано:

в обідню перерву - хоч 15 хвилин в кріслі розслабитись? може допогти? я ще в маршрутках, буває, сплю - але в мене від кінцевої їхати, я вибираю місце біля водія.. а то так можна і без гаманця прокинутися. :)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Насчет сна и я скажу, что это для меня немаловажно- высыпаться если я день недоспала, то все- состояние депрессивно-маниакальное:))) Просто надо несколько дней отоспаться и действительно отпуск- все Ваше:)))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

утром зарядку делайте хотя быполучасовую самую простую. вечером хоть на полчасика выходите на природу (хоть в парк хоть во двор посидеть).если у вас за последнее время было много событий - есть такая штука как эмоциональная опустошенность. ее нужно восполнить: не напрягающее кино, книги, музыка, визуально приятные картины (смотри на детей, животных, растения), вплоть до скачивания красивых картинок в инете. нужно остановится и послушать себя. и напитаться новой энергии.хороша йога в таких случаях , просто асаны попрактиковать.новости смотрите не чаще раза в неделю.з.ы. в принципе то что вас не радует то что раньше вводило в щенячий восторг - значит вам пора что-то добавить в жизни для себя новое.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

может йогу попробуйте, только она разная, надо чтоб подошла именно Вам) Я после нее иду домой легкая как воздушній шарик,и физически и морально.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спробуйте, на якомусь з телеканалів є ранковий комплекс з пілатесу пізніше згадаю, може, напишу..о 7.10 та о 8.10.Класна штука - я в принципі без кави не можу прокинутися, але після 10-20 хвилинного комплексу стаю як енерджайзер. І кава не потрібна, і весь день легше проходить. Мене на це мама "присадила", дуже прикольно.Це якщо з простих, "домашніх", і мінімальних варіантів

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дякую up за таку конструктивну відповідь) на вихідних були на природі не все так погано)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ой мені цікаво підскажіть на якому каналі??? Саму себе важко змусити щось зранку робити, а так може щось вийде?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Это болезнь эмоций. Сейчас не помню причину и путь вознекновения, но когда узнала,что болезнь, была удивлена.Еще когда-то в Грузии говорили, хотеть не вредно, вредно не хотеть.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

О, и у меня такое в этом году.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я не один , 1+1 :) а у меня круглый год [+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]

Поделиться сообщением

Сейчас читают

Опубликовано:

Да у меня что-то тоже, как началось все во время прошлогоднего отдыха- так и не попускает.Причем у мужа так же. Хотя заметила, что толчком к этому стал гибкий график работы, т.е. я ушла в свободное плавание, прихожу на работу к 10-11-12 и нахожусь там, пока есть работа. Нет этой рутины и обязаловки с 9 до 18.00. А муж вообще на себя работает.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

из всего текста я увидел только один вопрос - Це що літня депресія? Вы на него хотите услышать ответ?Или есть более конкретные запросы?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та не, так, пожаловаться, карму устаканить шоб все не обзавидовались, а понимали - и у Тазинки тоже какие-то проблемы

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Тасинка, я совершенно точно знаю Все поменяется после отпуска :) Я была в точно таком же настроении - ничего не радовало. Даже подготовка к отпуску. Покупала себе новые шорты, как вроде покупаю зубную пасту или мыло :) А приехала из отпуска совершенно обновленная :) Хочется жить и радоваться жизни :) Одна проблема - работать не хочется ;)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

І в мене таке буває. Допомогало + пропити Депрім по 1 таблетці зранку. А тепер дізналася, що їх неможна з гормональною контрацепцією. :( І хоча за 10 років "проколів" не було, ризикувати не хочеться. Але засіб чудовий. Рекомендую!

Поделиться сообщением

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас