як дістатись з центральної частини Львова до аеропорту Львів-снілов?

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

як дістатись з центральної частини Львова до аеропорту Львів-снілов? дівчата, підкажіть. Треба зустріти в аеропорту людину. Львів я майже не знаю... потрібен номер автобуса/маршрутки і детальний опис місця, звідки транспорт відходить (бажано, щоб транспорт відходив з центру).Дякую![+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Тролейбусом № 9 від Університету (головний корпус), або маршруткою №95, яка їде через центр (просп. Свободи, вул. Коперніка, вул. Дорошенка).[+sign]- Сину, будеш так поводитится - залишишся без мультика!- А ти, а ти, залишишся без інтернету! (с) (Марко)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а 95та біля оперного проїзджає, так? і ще запитання: скільки часу вона їде до аеропорту? він у межах міста знаходиться?[+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Проїжджає, але це вже середина маршруту, не знаю, наскільки вона порожня на цей момент. Аеропорт знаходиться наприкінці вул. ЛЮбінської, в межах міста.Скільки часу - не знаю, хвилин 20-30.[+sign]- Сину, будеш так поводитится - залишишся без мультика!- А ти, а ти, залишишся без інтернету! (с) (Марко)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дякую Вам! ...[+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я б бюджетировала минут 40 на всяк случай на такси можно за 15 мин доехать если пробеок нет
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а Ви не зорієнтуєте скільки приблизно таксі коштуватиме туди з центру? ...[+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

30-40 грн. У зворотньому напрямі - скільки завгодно таксистам, а вони скромністю не відзначаються. Набагато дешевше викликати по телефону.[+sign]- Сину, будеш так поводитится - залишишся без мультика!- А ти, а ти, залишишся без інтернету! (с) (Марко)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

максимум... мне кажется что если вызывать то в 25 вложитесь :) .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дівчата, дуже дякую. Ваші поради дуже допомогли :) їхала 95-тим автобусом :) ...[+sign]with love Ярослав і мамця :)))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас