чи всі дрібні песики (тої, наприклад) мітять у квартирі? я вже просто заколупалась мити всі кути в хаті+

27 сообщений в этой теме

Опубликовано:

чи всі дрібні песики (тої, наприклад) мітять у квартирі? я вже просто заколупалась мити всі кути в хаті+ в нас на час шкільного року живе свекруха і це її той. Він досить старий і хворий, вона вигулює його зранку і ввечері, але інколи зранку возиться і довго не вигулює, інколи ввечері вже затягне так, щоб пізно не виходити. Зрозуміло, що собака не витримує, але для нього є у холлі постелена пелюшка щоб робити свої справи. Та навіть коли він нормально вигуляється, все рівно мітить в квартирі. Причому в різних місцях, треба лазити навколішки скрізь заглядати і мити. Всі кути в холлі, шафка для взуття, будь-який пакет чи коробка залишена в холлі будуть обсцикані. Коврик під дверима. Котяча хатка, теж те ще задоволення прати її. Я дуже відчуваю запах і це мене бісить страшенно, що після ремонту ми навіть плінтуси в холлі не прибили, бо так легше вимити. Свекруха вже у поважному віці і бачить погано, тож вона намагається все прибрати за своїм псом, але це їй не під силу. А мене прибирання вибішує, коли знаходжу нові сліди - кожен день. І сварити цього пса теж свекруха не дає бо в нього порок серця, а як блін його відівчити гадити де попало? Невже це всі собаки так в квартирах роблять? В мене ніякої радості від собаки нема - лише напряг - погуляй, помий лапи, помий підлогу і знову по кругу. З котом мені легше і звичніше + я відразу його привчила до туалету, до миски, до хатки, він не лізе по ліжках. Якщо лізе де не треба - може і газетою получити.А ця псина лягає блін задом своїм на подушку - я коли це бачу мені хочеться всю хату хлоркою залити і прокип"ятити. А свекруха з чоловіком і його сестрою уміляються, яка мила собачка. Я розумію, в них все життя були собаки, але вони ж невиховані і розпущені - з миски вони не їдять, їжу розвозять по всій підлозі, сплять по ліжках, гадять в квартирі та ще й не посвари їх, бо блін стресс буде...Не знаю що придумати, мені ці всі "сюрпризи" по хаті не треба, т.я. двоє дітей. І як відвадити псину мітити в квартирі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Псу канєшна не повезло, що він свекрушин :))) Але це його не вибачає. Ні, не повинен мітити. і ІМХО на ліжка теж не повинен стрибати. Як відвадити, не знаю. Може, вигулювати до опупіння? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) я дуже рідко маю час вигулювати, а свекруня все знаходить відмазки, і таскає його на руках по вулиці тому що він "важко дихає"+ у підсумку - толку з того гуляння. В мене ж пес нормально гуляє, я не заставляю бігати, але вперто чекаю поки він все не зробить. Так само з миски він почав в мене їсти. А свекрухою він маніпулює так що і не віриться, що тваринка так може:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у моей подружки - йорик, лет пяти от роду. Метит,гад:((( Не обсцикивает, а именно метки ставит:( Как отвадить, друзья не знают, и почти решились на кастрацию.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дефарбержирувать - по-перше. по-друге - виховувати, незважаючи на поважний вік собаки і хазяйки ваша хата - ваші правила.у мене з народження собаки - але якщо собака своєю дупою сяде мені на подушку - буде птахом летіти по параболі на підлогу.він диванний, але точно знає що на подушку - заськодова фраза - "сваливай отсюда" :)))вже 5 років кобелю, і він відноситься до дрібних пород - ніколи нічого не мітив вдома. жере з миски, може щось впустити, але це скоріш виключення, аніж правило.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

его надо выгуливать три раза, или приучать дома к туалету. Не все собачки способны воспринять комбинацию выгул+туалет в доме. [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

памперс. и пусть себе метит. Я у Лены деллы чиха в памперсе такого видела. Песик старый уже, написано ведь, куда его уже воспитывать? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, не все. Был йорк, очень опрятный. месяцев до 6 писал дома, но потом вообще проблем не было.[+sign]Личка не работает. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дефабержирувать:) слово таке смішне. Але мабуть пізно, йому 12 років і порок серця ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я пробувала, зтягує. Хоча тут проблема більше в хазяйці, вона більше охає ніж собачці незручностей.()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще хотіла спитати, чи допомагають всякі бризгалки? хоча може не варто з дітьми пробувати це ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якшо свекруха буде жити окремо - такого не буде, вона ж з дитиною допомагае у шкильний час? Нема вариантив бильше() Або терпити пса и свекрухуабо все робити самим[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чекайте поки помре пес, ну а шо робити? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так все вірно, вона допомагає і сама теж переживає, що нам незручності додає+ я більше питаю, може в кого є досвід, як бути з такою собачою поведінкою....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

убила бы.... обоих () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так пусть гуляет с бедным псом вовремя, а дома на пузик памперс надевает и поводов переживать станет меньше)) [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мене дівчинка - ходить на пелюшку; або на вигулі; шкоди не робить ( хіба що шкарпетку може вкрасти))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Стара собака. Стерилізація не ясно чи допоможе [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот точно)))) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня кобель чих завелся, дома 6 сук, не метит. по крайней мере пока+ если есть противопоказания кастрации, нацепите на него пояс. есть специальніе собачьи пояса на липучках. туда клеится женская прокладка. периодически ее меняете. если нужен контакт где купить пояс - свистите. цена вопроса около 100 грн
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такий самий йорк у моєї подружки - в домі всі одвірки позамотувані одноразовими пелюшками (будинок двоповерховий і дверей дофіга)+ а ще всі кутки меблів, дивани, крісла та ін. Вона цілими днями вимиває все те щастя і міняє пелюшки. Років 5-ть уже бідують - ніяк не наважуються каструвати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пришла к выводу, что многое зависит от собаки+ есть собаки, которые с 2-х месяцев терпят и не гадят в квартире, а бывают взрослый смотрит в глаза и писает на подушку. Мелочь больше склонна делать свои дела в квартире. Но бывает и крупные породы такое делают. Бывает и в одном помете, два одинаковых щенка, один бежит писать на пеленку, другой где спит, там и туалет у него. И вот со втором потом большой гемор отучить. И не всегда 100% гарантия. Можно памперсы покупать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

брызгалки да, помогают от запахов и от меток (следов). я таким пользовалась (кот метил до того как ему дефабержирование сделали :) Но брызгалки не предотвращают появление новых меток. Т.е. только спасение от запаха и следов. Для меня было очень очень актуально. Нужно было дотянуть до операции. SynergyLabs ЗАПАХ ПАТРУЛЬ (Odor Patrol) запаховыводитель органических запахов
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! треба спробувати ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, так дайте, будь-ласка, наводку де купити пояс()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах