Перевиховання хаскі (для Чукотки)

24 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Перевиховання хаскі (для Чукотки) Ларисо, як я зрозуміла, Вас цікавить мій позитивний досвід з перевиховання собаки-втікача.Минулого року вона задовбала мене з чоловіком, бо ми перехали в приватний будинок, поряд поле, і наша звєзда використовувала найменший привід, щоб чкурнути в хвіртку. Потім я, ридаючи і уявляючи растєрзанное на дорогє тєло, моталась на автівці по всьому селу і полям, шукаючи втікачку. Слава Богу, знаходили кожного разу, але вирішили щось робити. Знайшли інструктора-спеціалістку з поведінкових проблем. Почалі займатися раз на тиждень. Основне - треба зробити дві речі: навчити собаку концентруватися на хазяїні, виробити в неї автоматичну реакцію на команди (хоча б на одній - до мене!), щоб можна було керувати нею без повідка.Різними нудними способами ми вчилися: витримка + сирок :), довга (50 метрів) мотузка + сирок :))), всякі різні вправи з концентрацією на хазяйці - подивилася на маму - СИРООООООК. І похвала, цьомки, обнімашки в кінці.Нічого, в принципі, незвичайного.Мене одразу повідомили, що задача складна, що це надовго. Тим більше, що треба чесно собі зізнатися - чайстіше, ніж одін раз на тиждень займатися з нею ми не можемо. В нас ще друга собака і діти, і кіт, і щур... Матір Божа, аж самій страшно стало...Коротше. За рік маємо такі результати: витримка, концентрація - відмінно, на прогулянці, якщо відпустити, підходіть не одразу, але не мчить, як скажена світ за очі. Може покорчити з себе самостійну і не підійти з першого разу, але є секретні команди типу "А что у меня еееееесть!!!, почувши яку летить аж бігом. Бо в мами є що? Сирок! Бінго!!!! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наша повертаеться з забігів на два гучні рукоплескання)) Знае команду "место"; а коли мене не сухае; я їй кажу що все розкажу татові ; вона підібгавши хвоста прямуе до вольеру))бо поважае лише чоловіка; а мене терпить[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скотины они, вот кто ))) Но любишь их, сволочей, ужасно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я зрозуміла. В принципі, я роблю те саме. Моя не тікає, але може гавкнути на людей Дякую. Позитивне підкріплення і концентрація на хазяйці- наше все.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))) [+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Але ось ситуація: відучаю тягнути. Коли у мене з собою їжа -все ок, на мене реагують, до мене прислухаються. Але шерстяна морда відразу січе, з їжею я чи без. Вона навіть дивиться, чи у мене клікер на руці. І якщо я без їжі, вона чхать хотіла. Тягне, як бульдозер. Це значить, нема наробленого навику. Як його досягти?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))у нас печенька спасает положение Собираясь на улицу показываю,что беру с собой вкусняшку и тогда команды выполняются с полуслова.Если же забыла вкусняшку,то на улице мы глухие и страшно заняты своими делами,стобы еще и команды выполнять))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поступово перевчити на реакцію без клікера та їжї Наприклад, починаєте з найпростіших команд та тих, що вона любить. У нас "рядом" та "сидеть" - улюблені штуки, а "лежать" - не дуже. Так от, робите серію улюблених вправ, підкріплення даєте спочатку кожен раз, потім починаєте пропускати один раз, але одночасно хвалите голосом (добре, супер чи ще щось), коли пропускаєте - все одно голосом хвалите. Тобто, собака в ідеалі повинна слухатися і за добре слово і за цьомку або поглажування.Може, я тупо поясню, але задача така, щоби вона не привчалася працювати тільки за їжу. Це цілком реально зробити.Щодо того, що вона тягне. Оскільки у хаскі це на рівні інстинкту, то з нею важче. Ми використовували жорсткий метод. Нашийник-удавка, і різкий ривок, якщо вона тягне. Для пацифістів пояснюю: собаці не боляче, їй неприємно. Не тягне - або просто хвалимо, або дамо смачне. Оскільки, смачне у мене не завжди з собою, то я більшу увагу приділяю роботі над увагою до хазяїна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, но ведь печенька не всегда в кармане лежит. И если собака слушается только за печенькой, то это чревато. Конечно, все мы понимаем, что СЕС - не овчарки. Но добиться от них послушания можно и нужно. Это все расхожий миф, что они не дрессируются. Времени просто нужно (и нэрвов) много.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В нас, взагалі, дві собаки. Друга - бернський зенненхунд. Хлопчик. Йому зараз 1,5 років, їй 4.Так от, рік назад він поводився досить дурнувато, і навіть, були незначні ознаки агресії до чоловіка. Вважаю, що він намагався поконкурувати за місце в стаї. Чоловік мій страшно бісився і хотів швидко пса построїти. Так от, інструктор хаскі попередила, що з важкою поведінкою вона буде боротися довго, бо працює тільки з позитивним підкріпленням, тобто нашийники суворі та інше не використовує. Через це, результати будуть, але не так швидко, а в родині діти і вона порекомендувала, куди звернутися. Тому хлопчик відправився в центр виховання службових собак та військових собак-детекторів )))Повернувся з армії німецькою вівчаркою. Інструктор проводив навчання і показував, як реагувати на агресію, як швидко викорінити звичку тягнути і тд. От в ситуациї з хаскі ми використали саме цей метод.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))))))))) вы так классно пишете! я получила удовольствие, спасибо!!!!!+ у меня немецкая овчарка, на кличку или на ко мне женеця як скажена, ледь мене з ниг не збивае. Але моя николи не тикала, николи, прогулянка це кругом мене круги намотувати та втягувати мене в гру з кожною палкою))Основне - витримки начити, бо скажеш сидеть, сама видийдеш подали, а вона тому мисци раз 10 то встане то сяде то ще щосьЯгоза)))Але зранку набагато краще займаеться ниж увечериИ ниякого сирку, за свий собственний сниданок - корм!!![+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я свою смикала жорстко, а коли вона повертала морду - туди корминку, то вона сиче чи буду я тарбати чи ни, чи буде корминка чи ни. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Значит, надо пробовать без корма. Например, с зенненхундом ми работаем без еды. У него есть или отрицательное подкрепление - рывок ошейника или положительное - хорошо! Вполне тоже все работает.С кормом труднее работать, потому что у собак нюх хороший, и, конечно, они секут, пришли вы с сырком или с фигой )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, простите, вижу, что Вы Чукотке написали. А я тут со своим самоваром...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, приятно :) Ко мне можете и на русском, если Вам удобнее О, работа за корм - это высший пилотаж :) За корм меня саму съедят )))Мы весной на пустыре поймали течную немецкую овчарку молодую, которая, вероятно, смылась от хозяев. Неделю она жила у нас, лечили, кормили и все такое. Потом ее соседи забрали, у них старушка-лабр. Так вот точно такое же поведение - намотка кругов. Я заколебалась с ней гулять - веду ее и как мельница руками вокруг себя машу - поводок из руки в руку перекладываю.Наблюдаю ее у соседей - золото, а не собака. Ворота открыли - никто никуда не ломится, на людей не кидается. Чужой идет - лает из двора.Повезло, так повезло )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не, моя без корму теж працюэ [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня и без поводка кругами, примерно 15 метров вперед, назад, за меня 15 метров и снова ко мне, пасет) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моя без корму працює на тренуванні. Комплекс, рядом, трюки -все може без корму, або кормлю ПОТІМ з миски, багато кусків. Або іграшка. А от на поводку ити - ні. Вже практикую дойти за добре слово відрізками по 30 м, 20 м, 25 м - варіабельно. Але так щоб зовсім без їди -ні.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моя теж за корм працює. І за іграшку. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сильно ту суку я і не люблю; для любові в мене йорк)) [+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Есть команды которые я отработала с ней и они выполняются независимо есть вкусняшка или нет "Дорога","Фу","Ко мне" ,а остальные не особо для меня и важны) А вообще кулечки и вкусняшки у меня рвспиханы по всем сумкам и карманам,на всякий случай )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здається, що собака в Вас розумна і намагається Вас перемудрувати В мене була схожа проблема: не любила команду "лежати". Коли з тренером, або за вкусняшку - працює. Як тільки я з нею займаюся - забиває болт. Взагалі могла розвернутися і почимчикувати то вольєру. Тіпа, я втомилася, всьопака.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тренування - то коли я займаюся теж. Ми на кожній прогулянці по 40-50 хвилин працюємо. Звичайно, з тренером получається найкраще, вона краще відчуває собаку.а от коли просто вийшли на вигул - всьо, суши весла.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

наша чоловіка слухає на раз, мене також, але може подумати, діти гуляють з нею з шматочками корму. Команди -поруч! Фу! до мене!-без варіантів, фу-трохи деколи проколи. Стоп-слухає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах