Львовский сырник?

25 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Львовский сырник? поделитесь рецептом :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А який це ? І я хочу :))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И мне интересно стало! *
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас на работе есть львовские трубочки :) тоже самое что и наши сырники, только творога много, муки мало, и творог не зернистый. может это имеют в виду [+sign]Всего хорошего!!Винни Пух и Пятачок :))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет это совсем другое, жители Львова точно должны знать -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я жителька Львова, але тут представлені ДУЖЕ багато варіантів сирників :)) тому я уточнила, який саме ви маєте на увазі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в его составе есть взбитые белки, он в виде торта -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Як у вашій Вероніці напевно. Це смакотаааааа! В усіх кавярнях пропонують сирник. І всі дуже смачні. Меня якось давали рецепт, та вийшло не зовсім те :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Для сирника головне значення має якість сиру - із сиру "домашнього" із супермаркета нічого доброго не вийде. В ідеалі має бути старосвітський, жирний, незернистий і абсолютно свіжий сир із базару. Яйця також бажано домашні. У сирну масу додають розтоплене масло, розтерті жовтки, збитий білок, цукор, ром або коньяк, цедру і сік лимона, ваніль і додатки залежно від рецепта. Є сирник з тістом і без, віденський з шоколадом, сирник з маком і яблуками, сирник з персиком і грушами + вершкова підливка, з родзинками і курагою, цісарський сирник...Я зараз на роботі, але вдома можу подивитися рецепти, якщо вам цікаво.Особисто я не ризикую мати справу із класичним сирником, бо його дуже легко зіпсувати, він може осісти, бути зовсім мокрим або сухим. Найчастіше роблю перекладений сирник з тістом, він завжди вдається.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так отож, я вище написала :))) Вероніка, звичайно, поза конкуренцією, але у справі сирника рекомендую "Цукерню". Особливо сирник з грушею і сирний струдель з персиком - можна з`їсти разом з пальцями...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, была я в Цукерне, блин, воспоминания нахлынули... спустившиеся с гор туристы решили ехать домой через Львов...Цукерня после недели каш с тушёнками....[+sign]Прорвёмся![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це дуже велика категорія відвудувачів Цукерні і Віденської кав`ярні - київські туристи у лижних штанах :))) Присутня протягом усього сезону ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми влітку були, тому без лижних штанів :) і навіть рюкзаки на вокзалі залишили :)[+sign]Прорвёмся![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А-а-а, замаскувались! А сирник, сирник пробували ? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я зараз вже не згадаю що ми пробували ми сказали щоб нам принесли всього що є по трошку і не вилазили звідти години чотири :)[+sign]Прорвёмся![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы так вкусно написали! Хочу рецепты!!! .[+sign]Настя и сынуля Николка (08.07.2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ДАЙТЕ РЕЦЕПТЫ :) неужели дома ни кто не готовит (из Львовян)? -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дам, дам, додому прийду і напишу :))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Уряяяяяяяяя ;) -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Увага-увага! Записуйте ! Сирник (класичний). 1 кг. свіжого домашнього сиру двічі змолоти на м`ясорубці, розтирати, поступово додаючи цукор (350 г), жовтки (10 штук, додавати по одному), розтоплене вершкове масло (200 г). Коли утвориться пухка однорідна маса, додати родзинки іабо цукати, цедру з 1 лимона, 2 ст. ложки манної крупи, 3 варені і змелені картоплини, збиті білки, ваніль.На дно тортівниці викласти шар крутого пісочного тіста (200 г. масла, 500 г. борошна, 2 ложки сметани, 2 жовтки, 2 ст. ложки цукру, цедра з половини лимона), поколоти виделкою, зверху викласти сирну масу. Пекти в гарячій духовці 45 хв. Якщо буде припікатися, накрити вологим пергаментним папером. Витягнути з духовки і охолодити повністю, тоді вийняти готовий сирник з форми, полити товстим шаром шоколаду і посипати смаженим посіченим мигдалем.Сирник (халявський, але теж смачний) :)))Приготувати тісто: 150 г. маргарину посікти з борошном (500 г), 2 яйця розтерти з цукром (1 скл., я даю половину), 1/2 пачки порошку до печива, 4 л. сметани, цедра з 1 лимона. Спекти 3 тонкі коржі. 1 кг. сиру змолоти на м`ясорубці, додати 1 скл. цукру, 2 ст.л. масла 2 яйця, сік і цедру з 1 лимона - варити на дуже маленькому вогні, постійно помішуючи. Додати 1 ст.л. крохмалю, розведеного у 3 ст. л. холодного молока, вимішати додати родзинки, цукати. Коли маса остигне, але буде ще теплою, перекласти коржі, дати постояти. Тоді полити шоколадною помадкою і посипати горішками.Смачного!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо большое :) будем пробовать.а какие еще есть необычные сладости традиционные во Львове?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не знаю, наскільки вони незвичайні... але на свята (Різдво, Великдень), як правило, обов`язково печуться сирник, медівник з горіхами, маківник, і різні "пляцки" залежно від смаків сім`ї. Спартак, "п`яна вишня", вафельні в різних комбінаціях... Я не знаю, що ви любите :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы издеваетесь над постящимися)))))))))) Я к вам в гости хочу!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тримайтеся, залишився тиждень :))) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение