ЗНО (отказ)

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ЗНО (отказ) подскажите что делать дальше ,зарегистрировались на ЗНО отправили по почте заказным письмом ,вчера проверяю на сайте а нам отказ.Статус реєстраціїВам відмовлено в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванніДата: 23.02.2016Дані, зазначені в заяві-реєстраційній картці та інших реєстраційних документах, не збігаютьсяУ довідці, виданій навчальним закладом, не зазначено рік здобуття повної загальної середньої освіти.набрала к ним говорят ждите письмо с ошибками а потом отправите обратно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нічого страшного отримаєте - переробите, відправите. У нас так було - фотографія не сподобалася. [+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да я еще волнуюсь так как не очень доверяю нашей почте , но сказали ждите и не могу понять что за ошибка (Дані, зазначені в заяві-реєстраційній картці та інших реєстраційних документах, не збігаються)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так розумію, що поимлка така: У довідці, виданій навчальним закладом, не зазначено рік здобуття повної загальної середньої освіти.тобто не написано, що ви випускники цього року.[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

саме так
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отримали по почті дкументи ,якщо я правильно розумію то потрібно взяти нову довідку ,заново зареєструватись і все повторно відправити ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на сайті є телефон гарячої лінії, все розкажуть. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так [+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо Вам огромное ,уже вчера перерегистрировались , сегодня забираем новую довидку и будем ждать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там вище пишуть, що сьогодні останній день реєстрації так що забирайте свою довідку і надсилайте швидше.[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до 18.03 при отводе документов можно подать исправленный пакет. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах