Школи, де навчалися абітурієнти, які отримали 200 балів у 2014

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Школи, де навчалися абітурієнти, які отримали 200 балів у 2014 Школи, де навчалися абітурієнти, які отримали 200 балів з двох та трьох предметів на ЗНОЗагальноосвітні навчальні заклади, де навчалися абітурієнти, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: м.Київ – Ліцей "Голосіївський" №241 міста Києва м.Київ – Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Ліцей №100 "Поділ" Подільського району Києваз 2-х предметів м.Київ – Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер"м.Київ – Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів "Фінансовий ліцей" Подільського району Києвам.Київ – Ліцей міжнародних відносин №51м.Київ – Спеціалізована школа №252 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови і літературим.Київ – Школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району міста Києвам.Київ – Спеціалізована школа №155 І-ІІІ ступенів навчання Шевченківського району м.Києвам.Київ – Гімназія "Ерудит" м.Києва
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Львів у цьому році випередив усіх по 2 предметах на 200балів даю 99%, що у школі 155 - це Олена Рябічева:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нііііі, то вище список 3 предмети а Ваш -то 2. Яка з них -Ваша? :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нііі )))+ Три предмети ось: м. Київ Ліцей «Голосіївський» №241 міста Києва м. Київ Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Ліцей №100 «Поділ» Подільського району м. Києва Закарпатська область Багатопрофільний ліцей «Інтелект» із допрофесійною підготовкою з автосправи - загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області Закарпатська область Свалявська гімназія Львівська область Львівська лінгвістична гімназія Львівської міської ради Це інфо з тестпорталу.А наша -...)). Але випускник - не мій(( Хоча теж здав дуже добре))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

точно!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в 145 лицее знаю минимум трех человек, которые сдали математику и физику на 199 - 199,5 :-) и это не юные гении, просто хорошие ученицы.[+sign]"Мои крылья не оставили следа в небе, но я не печалюсь - я-то знаю, что летал".Рабиндранат Тагор[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение