Болит спина, шея - посоветуйте врача.

27 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Болит спина, шея - посоветуйте врача.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может лучше на спорт..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как болит? может вам массаж нужен, у меня всегда весеннее обострение, поясница аж печет ,ни лежать ни сидеть не могу,спасаюсь массажем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тоже мучаюсь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сходите к Парахину А.И ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

удалено модератором /
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Щодо цін... Що до цін, то мене це теж колись першим зацікавило, чому їх немає на сайті. Вам їх навіть не скажуть по телефону. Бо в цьому центрі, на відміну від багатьох інших, застосовується нестандартизований та неконвеєрний метод лікування, а індивідуальний, з огляду на вид, складність та строк вашої проблеми. Там визначається індивідувальна програма лікування під кожного пацієнта, відповідно і ціна індивідуальна під кожного пацієнта. Раджу Вам сходити в цей центр на консультацію, вона там не дорога, десь біля 200 грн., якщо не помиляюсь, бо вже давненько я там був, і Вам там все докладно пояснять, що з Вами і як і скільки і за скільки це потрібно лікувати. У всякому випадку, так було у мене, і я всім був задоволений. Я пройшов десь не менше 15 сеансів по дві з половоною години, результат я отримав той, який мені пообіцяли на консультації. Не шкодую ні про витрачений час ні про витрачені гроші.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"Это была скрытая реклама"...пауза. Так еще в гашете ЗОЖ пишут за центр Бубновского...этими же словами "про не жалею" и про "отримав" от Хмелько Татьяны
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А це був наклеп... Або чорний піар... По-перше, на скільки мені відомо, то Центр Бубновського це є прямий конкурент Центру здорової спини та суглобів, тому спільні маркетингові дії вони проводити не можуть аж ніяк. По-друге, хіба українська мова має інші слова для опису вражень від лікування, на противагу тим, що Вас не вдовольнили? По-третє, можливо це Ви є з Центру Бубновського і вирішили застосувати чорний піар, щодо свого прямого конкурента?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 Эту рекламу уже вижу тут не первый раз. Только раньше эти тексты выкладывал автор - Маршал.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не зводьте наклеп! Покажіть інші ідентичні повідомлення від будь-якого іншого автора?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зовсім не схоже. Не ведіться на наклепи та чорний піар конкуретнів та заздрісників. ;-) Я заплатив наступним чином: близько 200 грн. за консультацію (тобто перший візит) та по 350 грн. за 15 сеансів по дві з половиною години, тобто в сумі це мені обійшлось близько 5450 грн. Але знову ж таки я повторюю, що це була моя індивідуальна ціна, при мені людям на консультаціях оголошувались і менші і більші цифри.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ідентичні повідомлення від автора Маршал адміністратор видалив, як рекламу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не виправдовуйтесь! Не маєте реальних доказів своїм словам, не зводьте наклепів!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та що ж ви так кричите? )) Ось вам ідентичні повідомлення: http://www.likar.info/forum_arch/theme/400017.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А як інакше реагувати на наклеп? ;-) Повідомлення мають схожий зміст, але зовсім не ідентичні. Схожість (неідентичність) повідомлень підверджує не їх рекламний характер, а те що від різних пацієнтів йдуть однаково позитивні відгуки та враження та що інформація про лікувальний заклад від одного пацієнта підтверджується інформацією від іншого пацієнта. Мої повідомлення на відміну від вказаних Вами не містять жодних прізвищ, адрес та телефонів, що є головною ознакою реклами, як прихованої так і неприхованої. Були б повідомлення ідентичні та з усіма ідентифікуючими даними та координатами, була б інша мова. Якщо там застосовується такий підхід у роботі до всіх пацієнтів, як його інакше описувати, щоб Вам не ввижалась реклама?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 в підтримку Janna_M
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Одні наклепи і 0 аргументів!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я пишу контакти лікарів лише тоді, коли мене про це просять. Я в цій темі жодних контактів не писав.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение