настольна гра "Хоббіт" - шукаю відгуки

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

настольна гра "Хоббіт" - шукаю відгуки http://desktopgames.org.ua/14894-Хоббит.html?keyword=%D1%85%D0%BE%D0%B1%D0%B1%D0%B8%D1%82виглядає наче гарно, хтось у подібне грав. знаю, на форумі багато фанатів настольних ігор.мала просить "мафію", але мене сильно відлякує "од 7 гравців", враховуючи, що найчастіше ми граємо з нею удвох.8 років, на 8-10 орієнтуюсь.мо, ще щось порадите цікаве? калахи, джанги, кімбли, лабіринти, аліаси, монополії тощо - в наявності.(соррі, знаю, що тьма тем вже була про ігри, я погано шукаю:(()[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

всьо, вже побачила, що вона россійська - не хочу:( [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а хоббіворд - то чиє виробництво? http://hobbygames.biz/hobbit-nezhdannoe-puteshestvie?keyword=хоббитправда. там орки такі страшні на картках:( точно не для моєї малої:([+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А квіркл є? Якщо ні, дуже рекомендую, прямо хіт-хіт був у 8 років. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нема. оця? http://www.gaga.ru/game/qwirkle/прям, вирви око:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, ця :) Тільки не беріть тревел-варіант, беріть повноцінну гру. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно, дякую:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Підніму вам тему і заодно додам: а головоломки на 1 гравця не розглядаєте? (+) Раджу придивитися до головоломок Thinkfun, моїй дуже подобаються, набагато цікавіші, ніж у Smart Games. Починали якраз у 8 років з Chocolate fix і пішло-поїхало, вже скупили майже всю їхню продукцію :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую:) на 1го гравця у нас гра є, але мала все одно воліє гратися удвох:)) в нас, мабуть через відсутність садочка, такий дефіцит спілкування:))[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, скільки всього незнайомого! діксіт - це така?:http://igrodol.com.ua/rus/eshop/view/18905по опису мені сподобалась, і малюнки гарні. у вас якої фірми?за тікет ту райд - окрема подяка, мала над картами чахне:)) тільки от думаю, чи не заскладно для неї буде? в монополію ми пробували грати, але часто не догравали. я цей тікет - довга гра?[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спрошу тут же заодно - у кого-то есть игра Witches - какие отзывы? Вот такая: http://desktopgames.com.ua/discworld-game-witches.htmlПрисматриваюсь к ней как к подарку на новый год, но цена немаленькая, так хоть знать, что она стоит тех денег, а не пару раз сыграть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чего ж русская? Хоббит - это игра американская, издатель -Fantasy Flight Games http://desktopgames.com.ua/lord-of-the-rings-hobbit-doorstep.html#comments
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Згадала про ігру з привидом - у нас цей Blitz називається "Барабашка" - інтелект майже не задіяний, але веселяться всі. Діксіт - класна, по-моєму саме така, як у вас на фото, тільки я колись купувала в Десктопгеймз. Тікет ту Райд (у нас Європа) - правила здаються складними, поки не почнеш грати - там все стає інтуїтивно зрозумілим зразу :) Мала правила засвоїла мало не швидше, ніж я. Може бути і довго, тоді можна встановлювати обмеження "хто перший набере 100 балів", або якось так :)[+sign]В ближайшие пять месяцев лето будет доступно только за деньги. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, це ынше видавництво, та, що я першу побачила - вона, на жаль, руська:( [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу, ясно, подякувала:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ханна, а порадьте мені, плізз, щодо тікет ту райд, не можу зрозуміти в чому різниця між цими двома (першими) іграми:http://desktopgames.org.ua/Search.html?keyword=ticket+to+ride+europ&option=com_virtuemart&page=shop.browseна другу ціна в 1,5 рази більша, то ж не просто так?:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вже подзвонила, кажуть, вони аналогічні, тільки одна - зі шаті ориджиінал, дріга - наше перевидання.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ханна, пишу ще раз вам подякувати, таки забила на гоббіта і купила тікет ту райд. дякую вам дуже за поради:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сподіваюсь, вам сподобається :) Якщо є можливість, краще грати втрьох :)) [+sign]В ближайшие пять месяцев лето будет доступно только за деньги. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) є така можливість:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дуже гарний вибір, моя родина грає з задоволенням. Малий грає с 8 років і підсадив однокласників :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах