настольна гра "Хоббіт" - шукаю відгуки

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

настольна гра "Хоббіт" - шукаю відгуки http://desktopgames.org.ua/14894-Хоббит.html?keyword=%D1%85%D0%BE%D0%B1%D0%B1%D0%B8%D1%82виглядає наче гарно, хтось у подібне грав. знаю, на форумі багато фанатів настольних ігор.мала просить "мафію", але мене сильно відлякує "од 7 гравців", враховуючи, що найчастіше ми граємо з нею удвох.8 років, на 8-10 орієнтуюсь.мо, ще щось порадите цікаве? калахи, джанги, кімбли, лабіринти, аліаси, монополії тощо - в наявності.(соррі, знаю, що тьма тем вже була про ігри, я погано шукаю:(()[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

всьо, вже побачила, що вона россійська - не хочу:( [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а хоббіворд - то чиє виробництво? http://hobbygames.biz/hobbit-nezhdannoe-puteshestvie?keyword=хоббитправда. там орки такі страшні на картках:( точно не для моєї малої:([+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А квіркл є? Якщо ні, дуже рекомендую, прямо хіт-хіт був у 8 років. .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

нема. оця? http://www.gaga.ru/game/qwirkle/прям, вирви око:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ага, ця :) Тільки не беріть тревел-варіант, беріть повноцінну гру. .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ясно, дякую:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Підніму вам тему і заодно додам: а головоломки на 1 гравця не розглядаєте? (+) Раджу придивитися до головоломок Thinkfun, моїй дуже подобаються, набагато цікавіші, ніж у Smart Games. Починали якраз у 8 років з Chocolate fix і пішло-поїхало, вже скупили майже всю їхню продукцію :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дякую:) на 1го гравця у нас гра є, але мала все одно воліє гратися удвох:)) в нас, мабуть через відсутність садочка, такий дефіцит спілкування:))[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ой, скільки всього незнайомого! діксіт - це така?:http://igrodol.com.ua/rus/eshop/view/18905по опису мені сподобалась, і малюнки гарні. у вас якої фірми?за тікет ту райд - окрема подяка, мала над картами чахне:)) тільки от думаю, чи не заскладно для неї буде? в монополію ми пробували грати, але часто не догравали. я цей тікет - довга гра?[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спрошу тут же заодно - у кого-то есть игра Witches - какие отзывы? Вот такая: http://desktopgames.com.ua/discworld-game-witches.htmlПрисматриваюсь к ней как к подарку на новый год, но цена немаленькая, так хоть знать, что она стоит тех денег, а не пару раз сыграть.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

чего ж русская? Хоббит - это игра американская, издатель -Fantasy Flight Games http://desktopgames.com.ua/lord-of-the-rings-hobbit-doorstep.html#comments
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Згадала про ігру з привидом - у нас цей Blitz називається "Барабашка" - інтелект майже не задіяний, але веселяться всі. Діксіт - класна, по-моєму саме така, як у вас на фото, тільки я колись купувала в Десктопгеймз. Тікет ту Райд (у нас Європа) - правила здаються складними, поки не почнеш грати - там все стає інтуїтивно зрозумілим зразу :) Мала правила засвоїла мало не швидше, ніж я. Може бути і довго, тоді можна встановлювати обмеження "хто перший набере 100 балів", або якось так :)[+sign]В ближайшие пять месяцев лето будет доступно только за деньги. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а, це ынше видавництво, та, що я першу побачила - вона, на жаль, руська:( [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

угу, ясно, подякувала:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ханна, а порадьте мені, плізз, щодо тікет ту райд, не можу зрозуміти в чому різниця між цими двома (першими) іграми:http://desktopgames.org.ua/Search.html?keyword=ticket+to+ride+europ&option=com_virtuemart&page=shop.browseна другу ціна в 1,5 рази більша, то ж не просто так?:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вже подзвонила, кажуть, вони аналогічні, тільки одна - зі шаті ориджиінал, дріга - наше перевидання.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ханна, пишу ще раз вам подякувати, таки забила на гоббіта і купила тікет ту райд. дякую вам дуже за поради:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Сподіваюсь, вам сподобається :) Якщо є можливість, краще грати втрьох :)) [+sign]В ближайшие пять месяцев лето будет доступно только за деньги. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:) є така можливість:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дуже гарний вибір, моя родина грає з задоволенням. Малий грає с 8 років і підсадив однокласників :)
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас