Допоможіть виділити другорядні члени речення.

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А в учебнике это написано? Потому что я - как Вы, у меня это додаток () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А якщо "у таборі ми познайомилися з гуртом веселих музикантів", тоді як? Я вважаю це додатком. Що це за підручник у вас?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ИМХО дополнения это + только в случае субстантивации ИМХО могут быть сомнения - дополнение или определение. И примеры типа - ветка берёзы и берёзовая ветка - ни разу не равнозначны. Чему-то не тому учат в 5 классе.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Да, написано! + Учебник сейчас у дочки в школе, процитировать не могу, но перечитала много источников и выходит, что таки определение.Из википедии:Неузгоджені означення виражаються:іменниками у родовому відмінку без прийменника: уста дівчини усміхаються; (дівчини це означення!!!)іменниками у родовому відмінку з прийменником: баня біля озера; (для мене тут "біля озера" - обставина, ДЕ?)іменниками у знахідному відмінку з прийменником: у великій друкарні на три поверхи;іменниками в орудному відмінку з прийменником, що характеризує ознаку предмета за наявністю в ньому чогось: будиночок під глиняним дахом;
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

і взагалі, тут написано, що навпаки, "додаток може бути виражений будь-якою частиною мови, вжитою в значенні іменника, якщо вона відповідає в реченні на питання непрямих відмінків, наприклад: прикметником (Доручаємо цю справу черговому); числівником (Школяр досить швидко поділив дванадцять на чотири); дієприкметником (Прибулих вітали хлібом-сіллю учасники фестивалю); прислівником (Ми не віримо вашому «потім»); неозначеною формою дієслова (Як же я люблю блукати осіннім лісом); вигуком (Капітану довелося докласти чимало зусиль, щоб зупинити це гучне «ура»); а також словосполученням (Галя із захопленням переказувала друзям «Казку про яян» Е. Андієвської)"
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я выше написала примеры из википедии, они меня вообще убили+ баня біля озера. біля озера - означення, хоча ми вчили як обставина місця.уста дівчини усміхаються (дівчини - означення.) Типу уста не кого?, а які?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

саме так і я розумію додаток, але не підручник. автора не знаю, підручник зараз в школі
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Википедию тоже люди пишут. (-) ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Согласна! Ниже пример с сайта по подготовке к ЗНО: Означення може виражатися:а) прикметкником ......б) дієприкметником: .......в) дієприкметниковим зворотом: ......г) іменником у непрямих відмінках: Промінь сонця золотом розмальовує світанок (І. Коваль); Сонця тут означення. Промінь який? а не промінь чого? ерунда какя-то)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+100, сколько я встречала ошибочных статей в википедии()
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас