Вступні тести до Наукової зміни

27 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Вступні тести до Наукової зміни Шукаю цьогорічні тестові завдання з математики.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Подпишусь, с вашего позволения.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Підніму
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можу про минулорічні пошукати І то, поверхнево :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пошукайте, будь ласка, + На сайті школи є якісь 2014 року, але по 7-ому класу бачу, що це далеко не все. Якщо у вас є більше, вишліть, будь ласка [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

они же теперь, вроде как, возвращаются к старой системе + будут набирать только 7-е классы. А тесты на сайте для 5-х. У меня есть где-то за 2013 год. Могу поискать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На сайті, зазвичай, лише перша, легша половина лежить -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да? Це чутки чи? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так сказали на собрании ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А. Просто, Ваше "вроде как" одразу на думку про чутки наштовхнуло :) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ось http://mirosya.livejournal.com/187836.html але там приблизно :))Скажете, коли прочитаєте, я назад заховаю.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, официально на сайте ничего об этом нет + потому можно и так рассматривать. Но сказали, что это последний год "эксперимента". Видать, не пошло что-то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вони навесні інфу щодо вступу вивішували, зазвичай, тому й не дивно що немає нічого Але це буде дуже велика неподіванка для батьків,які весь рік будуть налаштовуватися на НЗ :((Вчасно проскочили, виходить :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, пойдут дети в 7-й класс, ничего страшного + они когда начали в 5-й класс набирать, у меня сын как раз закончил 5-й. Я тоже жалела: нет бы, чтоб на год раньше. Ничего, доучился 6-й класс в старой школе, поступил в НЗ в 7-й.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, прочитала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Теж таке чула, але слабо вірю, тому поки що готуємось + Якщо не складно, пошукайте, будь ласка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

написала Вам ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, тоже такое слышала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Питання до mirchik Скажіть, а як ваш син взагалі вчився? Тобто мене цікавить бал з математики, укр. мови. Чи займались додатково цими предметами? Чи був у нього азарт до навчання, чи ні?А ще цікавить які підручники з математики та англ. мови в НЗ? (автори). Як син Ваш себе зараз поуває? серед сильніших дітей.Дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибачайте, почну з кінця, ще й питанням на питання Сильніші ніж хто?[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В НЗ вступають за конкурсом, так? Тобто діти там мають бути сильнішими ніж у звичайних школах. Я це мала на увазі. А Ви що подумали? :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У віртуальному спілкуванні, вважаю ледь не найголовнішим, не припусувати прочитанному емоцій та сенсу, які ніби-то там є. Тому, я не формулювала відповіді на Ваші запитання до того, як отримала від Вас останню відповідь ;))Всі три роки навчання у абсолютно звичайній бортничанській школі (2-4 кл), супроводжувалися домашнім навчанням по Ростку. Перший клас син закінчув в іншій школі, де вчителька задала певний напрямок та темп і стало очевидно, що він може. Мені шкода було розгубити це все, тому я впряглася і купувала методички та зошити, штудіювала сама весь цей ростковий підхід і займалася з сином. Процитую сама себе "Спеціально ніяк не готувались, останні місяці ДПА займало весь вільний час, навіть, Петерсон нашу я відклала. Роздрукувала собі з сайту НЗ "що має знати учень 4 класу", переглянула, повторили пару тем та й усе. Перед українською повторили про прийменники і прислівники, звернули увагу, як пишеться "юннат" та й по всьому :)))"Хваст. Із майже 400 дітей, що писали вступні тести, у сина був 7й результат. Я неймовірно пишаюся цим!Оцінки в молодшій школі - це не показник ,самі знаєте :)) Гарні вони у нього були, але це абсолютно не важливо (ні оцінки, ні ДПА), тому що в НЗ свої тести і свої прохідні бали. Мій висновок: звичайна шкліьна програма по Богдановичу ніколи не дасть можливості написати мат. тести в НЗ - хіба що першу половину, там завдання були аналогічними ДПА. ДПісля екзамену, у дворі НЗ, чула як діти плакали і казали: Там, зовсім не такі завдання, ми такого не вчили... 6й клас, остання контрольна за першу чверть - здається, лише кілька дітей отримали по 7 балів, решта - менше :))) Наш син не "ботан", геній тощо. Звичайна дитина, яка, якщо їй дозволити, буде дивитися фільми та грати на компі більшу частину вільного часу :)) Просто, якщо його вже всадити за уроки, то йому не напряжно їх робити, це не вимагатиме надзусиль. Він любить вчительку математики, коли вона задає 6 завдань д/з, і не любить, коли 10 :) Він контурну карту малює так, що я б поставила за це максимум 5 балів, а коли я сіла поруч і ми разом почали розбирати, шукати в атласі потрібне - перемалював на 11. Якось так.Математика - Мерзляк. Англійська - RounUp та New Challenges (немало батьків нарікають на низький рівень іноземних в НЗ). [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже гарно ви все описали. Дякую! :) Я читала Ваш пост в ЖЖ про вступ, аж в самої адреналін вдарив :) І це героїчний вчинок - займатися самостійно по Петерсону, маючи другу малу дитину. Для мене найважче всадити займатись, потім вже ніби ніхто не проти. Теж маю меншу (5,5) яка постійно смикає, створює екстрім і взагалі перетягує. на себе всю увагу. Отже загальну картину я маю. Ще раз дякую. Мій син ще у 2-му класі, часу ще трохи є, шкода тільки, що ніби знову хочуть набирати в НЗ з 7-го класу. А 7 за контрольну з мат. це звичайна практика чи вийняток? Це дітей не деморалізує?Ще питання - який рівень названих Вами підручників був у 5-му класі? 3 чи 4?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) на момент появи меншої вже був 3й клас, тобто мені було ще більш шкода залишати розпочате :))РаундАп - 3й, Челендж -1.7 за кр - це перша чверть, вони не розкочегарилися ще. Але 12 балів, принаймні, в нашому Б класі, не буває :)) Нашого не деморалізує. Директор на перших же зборах сказала, що з цього приводу не переймайтеся :) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах